iPhone X Arka Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone X Arka Cam Değişimi yapma fiyatı 299 TL ‘ dır. Orijinal Ürün arka cam kapağın değiştirilmesinde kullanılır ve telefonunuz Cep Hastanesi teknik servis onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis garanti kartı ile 6 ay süresince size teslim edilir. Bilgileriniz asla silinmeyecek. Geçiş süresi ortalama 2 saat ve 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

iPhone X Arka Cam Değişimi, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından lüzumlu teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerçekleştirilir. Değişiklikten sonrasında, arka cam kapağı görünümü ve kalitesi ilk güne geri döner.

Akıllı telefonların Apple ‘ın yeni nesil önceki modellerde olduğu benzer biçimde, metalik değil, tüm modellerin gerisinde daha sonrasında iPhone 8 değişikliği sebebiyle arka yüzeyi daha şık görünmesi için değil, bir cam yapıya haizdir.

Tabii ki, bu negatif durumların bazı çok can sıkıcı size değerli kullanıcılar haline gelmiştir getirdi. Önceki modellerde, darbeler metalik kasaya sadece küçük hasar verdi, bu hasarlar bir tek kasanın görsel görünümünü bozdu ve bu kullanıma müdahale etmedi, sadece yeni modellerde arka yüzeyin etkisi camın çatlamasına ve kırılmasına niçin oldu. Arka camdaki bu kırıklar, ellerinize zarar verme olasılığını getirir.

Uzun vadeli çalışmalarımız, imalatımız ve çok güçlü yapıştırıcılarımız sonucunda yeni cam paneli kasadan kasaya çıkararak kırık cam yüzeyine sabitlenmiş, küçük olsa da yaralanmalardan ve kötü görüntüden kurtulacaksınız.

  • Apple iPhone X durumunda, kasanın arka kısmı camdan yapılmıştır. Darbe veya germe işleminden sonrasında, arka kapak çatlayabilir veya kırılabilir.
  • iPhone X arka cam kapağı kırık veya kırık ise, hizmetler genellikle değiştirme gereklidir veya kasa değiştirme önerilir.
  • Onarım dünya servisi iPhone x arka cam değiştirilebilir. iPhone X‘in kırık arkasını, bir kasaya yada aletin değiştirilmesine gerek kalmadan yenisiyle değiştirebiliriz.
  • Piyasadaki birçok teknik servis, bıçak ve tornavidalar benzer biçimde sert aletlerle sökmeye ve aletin orijinal muhafazasını dışarıdan ve özellikle içeriden deforme etmeye çalışıyor.
  • iPhone X arka cam değişiklik yapma Hizmetimizde Lazer Makinesi profesyonelce yapılır.

Bu işlem cihazınızı hiç çıkarmadan yapılır. Kapağın arkasındaki epoksi malzeme, arka camın yüzeyinden gönderilen lazer dalgaları ve ışıklarla yakılır ve yok edilir. Daha sonra yüzey lazerle yine temizlenir ve yeni arka cam kapağı monte edilir.

iPhone X Arka Cam Değişimi

iPhone X arka cam kapak değişiklik yapma fiyatı 299 ‘ dır. Değiştirme, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak 2 saat içinde gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti.

  • Değişim işlemleri esnasında bilgileriniz asla silinmeyecektir.
  • Arka cam kapağı görüntüsü ve kalitesi orijinal güne geri rotatif.
  • Telefonunuzu dilediğiniz kadar araştırma hakkına sahipsiniz ve herhangi bir şüpheniz var ise, geri ödeme hakkına sahipsiniz.

Orijinal Ürün iPhone X arka cam kapak değiştirme için kullanılır. Bu şekilde, telefonunuz Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis arka cam kapağı garanti kartı ile 6 ay süresince size teslim edilir. Garanti kartınız garantinizdir ve teknik problemler, arka cam kapağıyla ilgili kullanıcı hatası haricinde APPLE teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın