iPhone Teknik Servis Pendik

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone Teknik Servis Pendik ,iPhone telefon üreticisi olan Apple şirketinin resmi sitesinden iPhone Teknik Servis Pendik seçenekleri sunmaktadır. Bu işlemi Apple’ın resmi internet sitesine girerek destek bölümünden onarım seçeneğinizi belirleyerek yapabilirsiniz. Burada karşınıza cihazınızın türü çıkmaktadır. Cihazınızın türüne göre buradan seçiminizi yaptıktan sonra, yaşadığınız sorunu genel seçenekler aranızdan seçmeniz istenecektir. Bu sekmede de seçiminizi yaptıktan sonra sorunu daha özele indirip, tam sorunu sormaktadırlar. Tam sorunu belirledikten sonra nasıl yardım almak istediğinizi soran bir ekranla karşılaşacaksınız. Onarım için iPhone Teknik Servis Pendik ‘e getirin, Onarım için kargo ile gönderin, Apple destek ile çevrimiçi olarak sohbet etme,  Telefon numaranızı girerek Apple desteğin sizi araması gibi seçenekler karşınıza çıkabilmektedir. Bu seçenekler cihazınızda yaşadığınız soruna göre değişmektedir.

iPhone Teknik Servis Pendik Nasıl işler?

1- Cihazınızı bir iPhone Teknik Servis Pendik sağlayıcısına götürdüğünüzde cihazınızın onarımı yaklaşık olarak 11-12 gün sürmektedir. Çağrı merkezindeki operatörün yönlendirmesiyle cihazın onarımını yaptığınızda veya size sunacağı seçeneklerden birini seçtiğinizde süre hakkında operatörler bilgi vermektedir.

2- Cihazınızı, sadece İstanbul’da iki adet bulunan Apple Store’den randevu alarak götürdüğünüzde arızanın durumuna göre aynı gün bile teslim alabilmektesiniz.

3- Aynı gün teslim alınamayan ürünlerde ise servis temsilcisi bu konuda size bilgi vermektedir.

Cihazı Servise Getirmeden Önce Ne Yapılmalı?

Cihazınızı, iPhone Teknik Servis Pendik sağlayıcısına, Apple Store’a götürmeden veya Operatöre bağlanmadan önce telefonunuzdaki gerekli ve önemli verileri yedeklemeniz, bu verilere tekrardan ulaşmanız açısından önemlidir. Yapılan işlemler sonucu veriler kaybolabilir veya silinebilir. Telefonun hiç açılmadığı veya verilen komutlara cevap vermediği durumlarda ise cihazınızı teslim ettiğiniz yetkili kişiye telefonunuzda yedekleme yapamadığınız bilgisini veriniz. Apple resmi sitesinden, telefonunuzdan veya çağrı merkezinden oluşturduğunuz Apple kimliğinizi ve şifrenizi hazırda bulundurmanız gerekmektedir. Cihazı göndermeden önce SIM kartı, kılıfı ve ekran koruyucu gibi donanımları çıkartmanız önerilir. Diğer öneriler arasında da ayarlarınızı silmeniz yer almaktadır. Varsa etkinleştirme kilidi de devre dışı bırakılmalıdır. Cihazınızı servise götürürken, cihazın faturasını, kimliğinizi veya ehliyetinizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Cihazınızı götürmeden önce, götüreceğiniz yerin randevu zorunluluğunu çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.Ekran değişimi için sayfamızı https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-6-ekran-cam-degisimi/ ziyaret edebilirsiniz

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın