iPhone Tamiri istanbul ‘da Nerede Yaptırabilirim ?

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone tamiri istanbul, Batarya arızasından ekran değişimine, ana kart arızasından home tuşu arızasına kadar çeşitli alanlarda hizmet veren teknik servisimiz iPhone tamiri yapmaktadır. Teknik servisimizde iPhone tamiri istanbul ve çevresine yönelik olarak verilmektedir. iPhone markasına ait bütün modellere yönelik yazılım ve donanım arıza – bakım hizmeti veren teknik servisimiz statik elektrikten arındırılmış bir ortamda verilmektedir. Bu şekilde ekranlarda toz oluşumu söz konusu olmamaktadır. Ekran değişiminin yanı sıra anakart arızası, ses tuşu ile home tuşu arızaları, ekrandaki mürekkeplenmeler ve renk değişimi gibi sorunlarda da iPhone tamiri yapmaktayız. Servisimizde iPhone tamiri istanbul ve yakın çevresine hizmet ederken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

iPhone Tamiri Beceri İster

Söz konusu iPhone tamiri istanbul ilinde birtakım servislerde de verilmektedir. Teknik servisimizin farkı ise orijinal parça kullanımı, temiz işçilik ve hızlı teslimattır. Servisimizde hizmetler steril ve hijyen bir ortamda verilmekte olup, müşteriye test ettirilip memnun kalınması halinde teslimata geçilmektedir. Garantili bir şekilde teknik servisi hizmeti verilmekte olup, garanti belgesi imzalanarak ve kaşelenerek cihaz teslimi yapılmaktadır. Güler yüzlü ve müşteri ilişkileri konusunda eğitimli olan personelimiz, teknik konularda da beceri ve tecrübe sahibidir. Versiyon güncelleme, yazılım güncelleme gibi yazılım konularında da bilgili ve deneyimli olan ekibimiz, kamera, ses ve mikrofon gibi kronik sorunlarda da itina ile hizmet sunmaktadır.

iPhone tamiri istanbul Telefonumu size nasıl ulaştıracağım ?

Dilerseniz servisimize gelmiş olarak 1 saat içinde, ekran değişikliği yapılan telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Şehir dışında iseniz, anlaşmalı kargo firmalarımızla aletinızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Aynı gün içinde ekran değişikliği yapılarak, telefonunuz size sorunsuz çalışır şekilde kargolanır.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın