iPhone Ekran Köşesinde Kararma

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone Ekran Köşesinde Kararma ,iPhone ekranınızın köşesinde kararma meydana geldiyse işe öncelikle kararmanın sebeplerini araştırarak başlayabilirsiniz. Firmamızda yer Meydan Apple teknisyenlerimizin verdiği profil doğrultusunda İphone ekran köşesinde kararma varsa bu vaziyet donanımsal veya yazılımsal olabilir. şayet kararma yazılımsal olarak meydana geldiyse Mesele sizin tarafınızdan çözüme kavuşturulabilir. ama donanımsal bir Mesele varsa mutlaka bir Apple teknisyeni tarafından gözden geçirilmelidir. Şimdi iPhone ekran köşesinde ki kararma yazılımsal ise ne yapmanız gerektiğine değinelim.

Yazılımsal Mesele varsa:

Telefonunuzun ekran kararması yazılımsal soruna bağlıysa ilk Evvel telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz. Yeniden başlatma yaptığınızda telefonunuz içinde yer Meydan bilgilerinizde yitik yaşamazsınız. İphone markanıza bağlı olarak ayrımlı yeniden başlatma durumları bulunmaktadır. Telefonunuzun markasına Müsait olacak şekilde tuşlara basılı tutarak APPLE logonuzun karşınıza çıkmasını bekleyin. Telefonunuzu yeniden başlatmanıza Karşın sorununuz çözüme kavuşmadıysa telefonunuzu şarja takınız. Telefonunuzu şarja taktıktan birkaç dakika sonra şarj göstergesi çıkmıyorsa şarj soketi, şarj kablosu veya şarj aletinde bir problem Mevcut demektir. ayrımlı bir şarj ekipmanı kullanarak işleme sürek edebilirsiniz.

Donanımsal Mesele varsa:

İphonenizin ekran kararması donanımsal bir Mesele içeriyorsa, şarj soketiniz veya şarj entegreniz bozuksa buna bağlı olarak telefonunuz şarj olmuyorsa bunu anlamak için firmamız bünyesinde yer Meydan Apple teknisyenleri tarafından kontrolünün yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sorunun kaynağının tam olarak anlaşılıp buna yönelik bir çözüm yolunun bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Teknik servisimizde İphone akıllı cihazınıza değin ekran değişimi, şarj soket değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi ve başka parça değişimleri yapılmaktadır. Firmamız yetkili servis noktasında hizmet vermekte olup tamir- onarım- bakım ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. güvence kapsamı dışında yer Meydan akıllı cihazlarınıza değin, üzerine yapılması şart olan bütün işlemleri firmamızda kısa müddette yaptırabilme imkanına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. deneyimli ve alanında uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından hizmet verdiğimiz firmamızda tamamiyle Özgün parçalar kullanılmakta olup akıllı cihazınızın ilk gün ki performansında çalışması için Lüzumlu bütün çalışmalar yapılır. Akıllı cihazınızı firmamıza getirdikten sonra yapılacak işleme göre maksimum 60 dakika içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

iPhone Ekran Köşesinde Kararma, ekran değişimi şart olan akıllı cihazlarınız için firmamızda ki Apple teknisyenleri Hususi alet ve ekipmanları kullanarak kısa müddette ekran değişiminizi sağlamaktadırlar. Ekran değişimi için kullanılacak bütün parçalar orijinaldir. Ekran değişimi yapılırken Dahil ekran, dokunmatik Meydan, ön cam ve Hariç panelin kapsadığı Özgün Mahsul değişimi yapılır. Ekran değişimi esnasında telefon sıfırlanmadığı için bilgilerinizde sıfırlanmamaktadır. ama isteğe bağlı olarak bilgilerinizi yedekleme imkanımız vardır.

Ekran kararması sorununuz Dahil ekran kırılmasından kaynaklıysa Dahil ekran değişiminin yapılmasıyla Mesele ortadan kaldırılmaktadır. Telefon ekran değişiminiz sonrasında ekran performansınızda rastgele bir değişim yaşanmamaktadır. Firmamız tarafından akıllı cihazınıza değin, üzerine 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi sunulmaktadır.

iPhone Ekran Köşesinde Kararma, Firmamızda yaptırmış olduğunuz ekran değişimi ertesi telefonunuzu dilediğiniz ölçüde inceleyerek farkındalık talep edebilmeniz mümkündür. Firmamız telefonunuzda ki işçilik ve parça değişimine değin, üzerine sunmuş olduğu 6 aylık güvence süresinde telefonunuza değin, üzerine yaşamış olduğunuz her türlü sıkıntıda sizlere en iyi şekilde Muavin olmaktadır.

Firmamız tarafından sana verilen güvence kartınız ile güvence süresi süresince kullanıcı hatası dışında kalan ekran konusunda yaşamış olduğunuz sorunlarda ve teknik hatalarda ücretsiz olarak firmamızda ki Apple teknisyenlerimizden destek talep edebilirsiniz. İphone cihazınız ile alakalı yaşadığınız her türlü probleme değin, üzerine firmamıza ulaşarak yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmet ücretleri epey makuldür. Telefonunuzun orijinalliğini yitirmemesini ve henüz önceki performansını Arka kazanmasını istiyorsanız firmamız ile geç kalmadan iletişim kurmanızı öneririz.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın