iPhone Batarya Değişim Fiyatı Hakkında ?

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone batarya değişimi, Bataryası eskiyen iPhone telefonların ömrünü uzatmak adına, Apple bilinçli olarak telefonları yavaşlatmaya gitmişti. Kullanıcılarına özür amaçlı batarya değişim kampanyası başlatan Apple, iPhone batarya değişimi fiyat indirimini başlattı.

iPhone batarya değişimi ‘nden nasıl yararlanılır ?

1 Ocak itibariyle başlayan iPhone batarya değişimi fiyat kampanyasından yararlanmak isteyenler için, cihazların garanti kapsamı dışında olması şartı aranıyor. Ayrıca kampanyadan şu an için yalnızca iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus ve SE cihazlarına sahip kullanıcılar yararlanabiliyor. İndirimden yararlanmak için, bataryanın kötü durumda olduğunun Apple tarafından onaylanmış olması şartı da aranıyor. Tüm bu şartları sağlayan cihazların batarya değişimi için öncelikle Apple Desteğin aranarak randevu alınması gerekiyor, çünkü yeni bataryalar mağazalarda bulunmuyor.

iPhone Batarya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Apple Store sayısı ve bunların İstanbul’da olduğu düşünüldüğünde, batarya değişiminin ne kadar zahmetli olabileceği kullanıcılar tarafından oldukça eleştiri alıyor. Yaklaşık 5 gün süren batarya değişimi için cihazların ya elden ya da kargo yoluyla ulaştırılması gerekiyor. Kampanya öncesi iPhone batarya değişimi fiyat aralığı 200 ila 300 TL arasında değişirken, Apple tarafından yapılan yaklaşık 50 dolarlık indirim sonucu fiyatlar 130 TL’ye kadar düştü. Apple, kampanyanın bu kadar yoğun ilgi göreceğini şüphesiz beklemiyordu, talepler karşısında ürün stoğunda zorluk yaşayan Apple’ın kampanya süresini çok uzun tutmayacağına kesin gözüyle bakılıyor. En geç nisan ayında bitmesi beklenen kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ellerini çabuk tutması gerekiyor.

iPhone batarya değişimi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek içinsayfamızı ziyaret edebilir ya da 0216 596 0532 numaralı telefonu arayarak Cep Hastanesi APPLE teknisyenlerine bağlanabilirsiniz.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın