iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi yapma fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 450 TL’dir. Arka cam kapak değiştirme 30 dakika içinde uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Değişiklik işlemleri esnasında cihazınız asla sıfırlanmaz. Arka cam kapağı resmi orijinal durumuna geri rotatif.

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi sonrasında, telefonunuz 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garantisi ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, arka cam kapağına ilişkin kullanıcı hatası teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 8 Plus modelleri cam arka kapak olarak üretilmektedir. Bu cam, etkilendiğinde kolayca kırılabilir. Tüm onarım işlemlerinde olduğu şeklinde, en iyi kalite ve garantili güvenli arka cam değişimi hizmetimizde yapılır. iPhone 8 Plus‘in arka camı kırılırsa, sizi bu şekilde alalım.

  • Apple iPhone 8 Plus’ınızın kırık arka camına sıcak hava uygulamanız, bir fön makinesi şeklinde ısı veren bir cihazla sıcak hava uygulamanız gerekir.
  • Isınırken, yapıştırıcılar gevşer. Köşe alanlarına neşter yada ince katman jilet gibi bir araç-gereç ile girmelisiniz.
  • Daha sonrasında, camın arasına kartvizit şeklinde bir malzeme ilave ederek malzemeyi çıkarabilirsiniz.
  • iPhone 8 Plus arka cam kapak renkleri stokta mevcuttur.
  • Lütfen ürünü satın alırken renk seçmeyi unutmayın.

iPhone 8 Plus aksesuarları ve her türlü araç gereç web sitemizde mevcuttur.

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi

APPLE, iPhone 8 Plus kasasının arkasını metal yerine camdan üretti. Bu nedenle, arka cam darbelerden sonrasında kırılabilir yada çatlayabilir. Özellikle düşme, üzerine baskı uygulanması ve sert bir yüzeye vurulması sonucu. Bu durumda, arka cam değiştirilmelidir.

iPhone 8 Plus, orijinal Ürünler ve özel ekipman kullanarak bir tek 30 dakika içinde arka cam değiştirme alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafından üretilmiştir. 2 taraflı ücretsiz nakliye için, bu süre sadece 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 8 Plus arka cam değişiklik yapma fiyatı 450 TL. Değişiklik yaparken telefonda bulunan bilgiler silinmez. Aletinız 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile teslim edilir. Kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar herhangi bir ücret ödemeden çözülür.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın