iPhone 8 Pil Kapağı Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 8 Pil Kapağı Değişimi Günümüz teknoloji çağı olması nedeniyle her işimizi nerede ise elektronik cihazlarla yapmaktayız. Bu cihazların başlangıcında ise cep telefonları gelmektedir. Cep telefonları sayesinde gmeşhurk bir çok işimiz fazlaca basit bir şekilde halledebiliyoruz. Sadece gmeşhurk bir çok işimizi halledebilmemiz için son aşama iyi ve kaliteli bir cep telefonuna sahip olmamız gerekmektedir.

Tüm bu özelliklere sahip cep telefonları ise çoğu zaman İphone serisidir. Özellikle de İphone 8 bütün gereksinimlarınıza yanıt verebilecek bir cep telefonudur. Sadece iyi ve kaliteli bile olsa bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi cep telefonlarında da bazı arızalar gerçekleşebilmektedir. Bu arızalar özellikle de İphone 8 gibi büyük ekran ve camlı cep telefonlarda sık görülmektedir.

Çünkü bu cihazların ekranları ve camları çok büyük olduğundan hassaslık seviyesi artmaktadır. Bundan dolayı da cam çizilme ve kırılma kazaları gerçekleşmektedir. İşte bu biçim kötü olaylarda firmamız size kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

iPhone 8 Pil Kapağı Değişimi ile ilgili sorununuz olduğunda firmamız tecrübeli teknik servisi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Tüm teknik servis elemanlarımız alanlarında uzman çalışanlardır. Ayrıca İphone 8 cep telefonlarınızın herhangi bir arızası olduğunda cep telefonunuzun tamiri için kullanacağımız tüm teknik malzeler a kalite malzemeden oluşmaktadır ve ek olarak bütün malzemelerimiz tamamen orijinal malzemelerdir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla firmamıza cep telefonlarınızı emanet edebilirsiniz.

iPhone 8 Pil Kapağı Değişimi, cep telefonu tamirinde piyasada öncü isimler içinde yer verilmiştir. Her geçen gün başarılarına yenisini eklemekte olan bir firmaya sahibiz. Firmamızda güvenilir olmak ve satın alan memnuniyeti çalışma prensiplerimiz arasında yer verilmiştir. Firmamızda en uygun fiyat uygulaması ve satın alan memnuniyeti artıran bir ödeme şekli kolaylığı uygulaması bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız en kaliteli ve en iyi hizmeti vermektedir. İphone 8 cep telefonlarınızın tüm arıza işlemlerini çok hızlı bir halde ve kısa bir süre içinde bitirip teslim etmekteyiz.

İphone 8 Cep Telefonunun Özellikleri

iPhone 8 Pil Kapağı Değişimi, Altın, gümüş ve uzay grisi şeklinde olan üç mükemmel renk seçeneği bulunan İphone 8 cep telefonları fazlaca şık ve oldukça ergonomik bir tasarıma haizdir. Teknik özelliklerine bakmış olduğumızda ise 64 ve 256 GB kapasiteye sahip bir cihazdır. Oldukça ince ve hafif bir yapıya ve tasarıma haiz olmasından dolayı kullanımı oldukca kolaydır.

Retina Hd ekran özelliğine haiz olmakla beraber 4.7 inç ekranı bulunmaktadır. Çözünürlük bakımından piyasadaki bir çok cep telefonundan çok daha kaliteli bir durumdadır. Parmak izine dayanıklı ve yağ tutmayan kaplama özelliği bulunmakta olan bir cihazdır. Ayrıca 30 dakikaya kadar su geçirmeme özelliği bulunmaktadır.

İphone 8 Pil Kapağı Değişimi Fiyatları

İphone 8 cep telefonun arka kapak tasarımının cam olması sebebiyle kullanımı fazlaca hassastır. Bundan dolayı istenmeyen bazı kazalar gerçekleşebilmektedir. Cam kırılmaları ve çizilme şeklinde durumlarda teknik servisimiz sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermektedir. Firmamızda iPhone 8 Pil Kapağı Değişimi fiyatı yaklaşık olarak 300 Türk Lirasıdır.

Ayrıca firmamızda ön cam değişimi ve ekran değişimi de yapılmaktadır. Bu hizmetleri en kısa sürede sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Ek olarak firmamız mağdur olmanızı engellemek amacıyla işçilik ve tamir süresini oldukça kısa tutmaktadır. Bu süre ortalama olarak 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Firmamız piyasadaki bir çok teknik servisin haricinde son derece güvenilirdir. En uygun ödeme şekillerinden ve en kaliteli hizmetten yararlanmak için sizleride firmamıza bekliyoruz.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın