iPhone 8 Arka Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 8 Arka Cam Değişimi kırık veya kırık ise yedek fiyat 350 TL. iPhone 8, özel teknisyen ekipmanı ve Orijinal Ürün kullanarak arka cam değişiklik yapma alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Geçiş süresi ortalama 45 dakika bizim hizmet söz konusu olduğunda, ve 3 (üç) iş günü bizim 2-taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır.

iPhone 8 arka pencere değiştirme bilgilerinizi silmez. Telefonunuz, Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis garanti kartı ile 6 ay süresince size teslim edilir. Garanti süresi süresince, kullanıcı hatası dışındaki arka camla ilgili teknik ve donanım problemleri ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 8 modelleri cam arka kapak olarak üretilmektedir. Bu cam, etkilendiğinde kolayca kırılabilir. Tüm onarım işlemlerinde olduğu şeklinde, en iyi kalite ve garantili güvenli arka cam değişimi hizmetimizde yapılır. iPhone 8‘in arka camı kırılırsa, sizi bu şekilde alalım.

 • Kasanın arkası Apple iPhone 8 akıllı telefonlarda camdan yapılmıştır. Darbe veya germe işleminden sonra bagaj kapağı çatlayabilir yada kırılabilir.
 • iPhone 8 arka cam kırık veya kırık ise, hizmetler çoğu zaman cihaz değişiklik yapma gereklidir yada olay değişiklik yapma tavsiye edilir söylüyorlar.
 • iPhone 8 arka cam değişiklik yapma onarım dünya servisi yapılabilir. Davayı yada aygıtı değiştirmeye gerek kalmadan iPhone 8’in kırık arkasını yenisiyle değiştirebiliriz.
 • Piyasadaki birçok teknik servis, bıçak ve tornavidalar gibi sert aletlerle sökmeye ve cihazın orijinal muhafazasını dışarıdan ve özellikle içeriden deforme etmeye çalışıyor.
 • Hizmetimizde, iPhone 8 arka cam değiştirme Lazer Makinesi ile profesyonel olarak yapılır.
 • Bu işlem aletinizi hiç çıkarmadan yapılır. Kapağın arkasındaki epoksi araç-gereç, arka camın yüzeyinden gönderilen lazer dalgaları ve ışıklarla yakılır ve yok edilir.

Daha sonrasında yüzey lazerle tekrar temizlenir ve yeni arka cam kapağı monte edilir.

iPhone 8 Arka Cam Kırıldı

iPhone 8‘in arkası camdan yapılmıştır. Bundan dolayı, telefon düşebilir, çatlayabilir, bir darbe sebebiyle çatlayabilir, sert bir yüzeye çarpabilir, üzerine baskı uygulayabilir yada benzerleri. Probleminin çözümü arka camı değiştirmektir.

iPhone 8 arka cam değişimi yapılır, fiyat nedir ve bu makaleye dikkat edilmesi gerekenler size aktarılacaktır.

iPhone 8 Arka Cam Değişimi

iPhone 8, ortalama 45 dakika içinde özel üretim teknisyeni ekipmanı ve Orijinal Ürün kullanarak, arka cam değiştirme alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Teknik servisimize gelemiyorsanız, 2 (iki) taraflı şirketimiz tarafından sağlanan kargo teslimat hizmetimizden yararlanabilir ve arka camın 3 (üç) iş günü içinde değiştirildiğinden kesin olabilirsiniz.

 • Orijinal Ürün cam değişimi için kullanılır.
 • Değişim işlemleri sırasında telefon sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.
 • Arka orijinal görünümünü geri yükler.
 • Telefonunuzu dilediğiniz kadar kontrol etme ve herhangi bir hoşnutsuzluğu iade etme hakkına sahipsiniz.
 • iPhone 8 arka cam değiştirme sonra, cihazınız 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı arka cam güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu
 • şekilde, arka camla ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik ve donanım problemleri APPLE teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülebilir.

iPhone 8 arka cam değiştirme, 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetlenen ve aynı zamanda sigortalı olan teknik servis odamızda periyodik olarak sterilize edilmiş, tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde gerçekleştirilir. Ek bir önlem olarak, teknisyenlerimiz statik olmayan bileklikler ve sterilize eldivenler giyerler.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın