iPhone 8 – 8 Plus Home Tuşu

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 8 – 8 Plus Home Tuşu bozulduysa ve hiç basmazsa, değiştirme fiyatı 250 TL. Teknik servisimizde, uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz, özel ekipmanlarla ev düğmesi değişimi yaparlar. Orta anahtar değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ek olarak 7/24 güvenlik önlemleri ile denetlenmektedir.

Ev düğmesini değiştirdikten sonra, cihazdaki bilgiler bozulmadan kalır. Değişim süresi, kargo teslim hizmeti 2 taraflı Cep Hastanesi ile sağlandığında teknik servisimiz 30 dakika boyunca bize ulaştığında 3 (üç) iş günüdür. Geçişten sonrasında orta anahtar sorunsuz çalışmaya devam eder.

iPhone Home Tuşu Nasıl Çalışır

iPhone 8 – 8 Plus Home Tuşu ana ekran düğmesi öteki iphone modellerinden farklıdır. Düğme görünümünde olsa da, aslında bir düğme değil. Eğer parmağınızla düğmeye dokunduğunuzda kısaca, düğme girmez. Diğer iphone benzer biçimde fiziksel bir oyun Göremezsiniz. Düğme parmağınızı algılar, parmağınızla yada ne kadar baskı ile dokunduğunuzda idraklar, sadece başka bir iphone gibi oynamaz.
Eğer parmağınızla dokunduğunuzda Taptic motor (Taptic motor) tıklama duygusu sağlar.

iPhone Home Tuşu Nasıl Değişir

Teknik servis, onarım, bakım ve onarım bölümü uzman teknisyenlerimiz tarafınca son olarak teknolojiyi kullanan ustalaşmış ekipman ve onarım aleti iPhone 8 Plus Home tuşu / Touch ID değişikliğine nazaran meşhurk iş Yükümüz 30 dakika ile 2 saat arasında siz kıymetli müşterilerimize teslim edilmektedir. Firmamızdaki tüm ana düğme değişiklik yapma işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik için güvence edilmektedir.

  • Home tuşu / Touch ID değişikliklerinde kullanılan tüm orta anahtar yedek parçaları, piyasada orijinal olarak kabul edilen ve sözleşmeli cep telefonu yedek parçaları toptancıları tarafınca yapılan tüm kontrollerden sonrasında ulaşılabilen a + kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. A + kalite yedek parça ürünleri, piyasadaki kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eş veya benzer fiyatlarla %100 orijinal veya seri numarası olarak listelenen ürünlerin varlığına güvenmeyin.

iPhone 8 – 8 Plus Home Tuşu değiştirildikten sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun testlerini tamamlayacak ve aygıtı size teslim edecektir.

iPhone 8 – 8 Plus Home Tuşu

iPhone 8 Plus‘ınız parmak izlerini okumaz veya orta tuşa basmazsa, cihazınızın Dokunmatik kimliği hatalı veya sorunludur. Teknik servisimizde iPhone 8 Plus Home Key / Touch ID değişikliği yaparak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • iPhone 8 Plus orta anahtarını kuru ve temiz bir bezle temizleyin.
  • iPhone 8 Plus‘ınızı itunes’a bağlayın.
  • iPhone 8 Plus‘ınızda ios’un en güncel sürümünü kullandığınızdan emin olun.
  • iPhone 8 Plus‘ınızı yapınak ayarlarına sıfırlayın.
  • Hepsi denedikten sonra sonuç almazsanız, teknik servisimize geldiğinizde öncelikle ev düğmesi kırık iPhone 8 Plus cep telefonu ön inceleme meydana getirecek.

Ön inceleme esnasında touch ID sebebiyle aletinizde bir arıza var ise, oluşabilecek öteki harcamalar hakkında sizi bilgilendireceğiz ve herhangi bir ek ücretten şaşıracaksınız. Cihazınızda başka bir arıza yoksa, iPhone 8 Plus cep telefonunuzu home tuşu ve Touch ID arızalı olarak alacağız ve teknik servis, bakım ve onarım departmanımızda iPhone 8 Plus home tuşu / touch id değiştirme işlemini onarmaya başlayacağız.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın