iPhone 7 Dokunmatiği Çalışmıyor

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 7 Dokunmatiği Çalışmıyor ,iPhone dokunmatik alan teknik servis 2 getirilen cihaz ile sorun çalışmıyor yapılır. İlk işlem, sorunun çalışıp çalışmadığını görmek için farklı bir ekran yüklemektir. Sorun ekran değişikliğinden sonra çözülürse, sorunun ekrandan kaynaklandığını söylenebilir.

Bununla birlikte, sökülmüş ekran, sorunun kaynak olup olmadığını görmek için farklı bir cihazda test edilir. Eğer öyleyse, ekranı değiştirmeden onarılmaya çalışılır.Sorun ekran değişikliğine rağmen devam ederse, sorun dokunmatik ekrandan kaynaklanır. Dokunmatik ekran, cihazın anakartında çok küçük bir parçadır. Bu bölüm aşırı ısınma veya darbe nedeniyle hasar görmüş olabilir.

iPhone 7 ekran değiştirme Nasıl Yapılır

iPhone 7 ekran değiştirme özel ekipman kullanarak deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından yapılır. Değişim ücreti 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 220 TL’dir. Ekran değişikliğinin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda, 24/7 gözetim kameraları kontrol altında tutulur.

  1. iPhone 7 ekran değiştirme durumunda, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik panel + harici panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  2. Dokunmatik sorun ekran değişiminden sonra tamamen kaybolur.
  3. Telefondaki bilgileriniz silinmez.
  4. Ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur, yani dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.
  5. Kırılmaz cam koruyucu hediyeniz 20 TL değerinde cihazınıza ücretsiz olarak takılır.

iPhone 7 ekran değişikliğinden hemen sonra, müşteri temsilcilerimiz 6 aylık Cep Hastanesi Kontağınızı imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartınızı hazırlayacaktır. Garanti kartınız olması nedeniyle, garanti süresindeki ekran dokunuşuyla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözülür. iPhone 7 Ekran Değişimi İçin Tıklayınız.

Multi-Touch Sorun Nedir?

Çoklu Dokunmatik sorunu dediğimiz arıza, cihazın bir şoka maruz kalmasının bir sonucu olarak anakart üzerindeki tahtaya verilen hasardır. Bu durumda, dokunmatik çalışmıyor ve ekranda titreme meydana gelir. iPhone 6 Plus modelleri için kasa daha büyüktür, bu nedenle çarpmak kolaydır. Bu nedenle, bu hata artı modellerinde en yaygın olanıdır.

Servis yapmadan çözebilir miyim?

iPhone’unuz işe yaramazsa, yalnızca yukarıdaki adımları 1 ve 2 deneyebilirsiniz. Ellerin ıslak olmadığından emin olun. Ekranda koruyucu benzeri bir ürün varsa, bu şekilde deneyin.Cihazın içini açmayın ve müdahale etmeye çalışmayın, daha fazla hasar onarabilirsiniz. iPhone 7 Dokunmatiği Çalışmıyor Ekran ve entegre değişiklikler servis ortamında ve teknisyen tarafından gerekli süreçlerdir.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın