iPhone 7 Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 7 Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım ,iPhone 7, ön camın değiştirilmesinin yapılıp yapılmadığı sorusu, teknik servisimiz için en sık sorulan sorulardan biridir. Apple’da olduğu gibi, hizmetimiz ön camı değiştirmez. Tamamen iç ürün, ön cam, Dokunmatik panel, dış panel ile değiştirilir.

iPhone 7 Cam Değişimi

Telefonunuzun camı kırıldığında, görünmez bir dokunmatik alan ve ekranın iç kısmı (hasar, kırılma) vardır. Bu alanlar ön cam değişiminden kısa bir süre sonra büyümeye başlar. Buna ek olarak, ön cam değişikliği sırasında aşırı ısınma da iç ekran ve dokunmatik alana zarar verir. Kullanılan cam, görüntü kalitesinin değişmesine neden olur.

Dokunmatik alanda kısa bir süre kesintilerden sonra, iç ekranda kırılma meydana gelir. Tabii ki, cihazın iç kısımlarına tamamen kapatılamayan ekrandan giren kir, toz ve benzeri parçacıklar, cihazın kullanılamaz hale gelmesine neden olur. iPhone 7 Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım Bu nedenle, ön cam sahipleri ekranı değiştirmek için kısa bir süre sonra değişir.

iPhone 7 Ekran Değişikliği Nasıl Yapılır

iPhone 7, gerekli teknik servis ortamı koşullarının sağlandığı alanda özel üretim teknisyeni ekipmanlarını kullanarak, ekran değiştirme alanında deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılır.Dür iPhone 7 ekran değişimi 3 teknik servisimizde 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmetimizi kullandığımızda 3 (üç) iş günü.

  1. Tek parça Orijinal Ürün, yani iç ekran, ön cam, Dokunmatik panel ve dış panel kullanılır.
  2. Bilgileriniz silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
  3. Telefon ekranının çözünürlüğünde değişiklik yok – yani dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı-deneyimli değil.
  4. Ekran değişiminden sonra, cihazınız 6 ay Cep Hastanesi onaylandı (imzalı damgalı) garanti kartı ile size teslim edilir.
  5. Garanti süresi boyunca, APPLE teknisyenleri tarafından teknik sorunlarla ücretsiz olarak karşılaşılmaktadır.
  6. iPhone 7 ekran değiştirildikten sonra, telefonu istediğiniz kadar birçok kez Gözden Geçirme hakkına sahipsiniz ve ekran hakkında herhangi bir tereddüt yaşarsanız, geri ödeme hakkına sahipsiniz.
  7. Ekran, ekran kırılmasını önlemek için bir hediye olarak temperli paramparça geçirmez bir cam ile donatılmıştır.
    7 ekran değişimi olan teknik servis odamız 7/24 güvenlik kamerası ile kontrol altında tutulmaktadır. Periyodik olarak Sterilize edin. Tamamen statik elektrikten arındırılmış. Onarım aşamalarında cihazınızın güvenliği için sigortalanırsınız. iPhone 7 Cam Değişimi İçin Tıklayınız.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın