iPhone 6 Plus Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone 6 Plus Cam Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 150 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. iPhone 6 Plus ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. iPhone 6 Plus ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla iPhone 6 Plus Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6 Plus ekran değişiklik yapma tamamen sterilize, statik elektrik ücretsiz ve 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetim. Telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisim.com imzalı ve akıllı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değişikliğinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığına daha yakından bakmak için Apple teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Aşağıdaki video vesilesiyle tüm ayrıntılarla iPhone 6 Plus ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Apple teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, iPhone 6 Plus ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. iPhone 4s ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • iPhone 6 Plus ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • iPhone 6 Plus ön camını onarım ederken, nitelikli Apple teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • iPhone 6 Plus cam değişiklik yapma için bir Apple ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • iPhone 6 Plus ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler iPhone 6 Plus ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

iPhone 6 Plus Cam Değişimi Hakkında Kısa Bilgi ;

iPhone 6 Plus Cam Değişimi cihazınızın camı çatladığında veya kırıldığında yapmanız gereken şey, aletinızı şubemize ulaştırmaktır. Ekranı çatlayan, görüntüsü giden veya kırılan iPhone 6 Plus Cam Değişimi telefonunuzun ziyan olan parçasını değiştirilir ve sorun giderilir. Yalnız sorunlu parçanın değiştirilmesi, masrafın yarıya düşmesini sağlar. Kısa sürede başarıyla meydana gelen işlem ondan sonra cihaz size ücretsiz kargo ile ulaştırılır.

iPhone 6 Plus Cam Değişimi 149 TL’ye yapılmaktadır. Yurtdışından getirttiğimiz cihaza uyumlu parçalar, telefonunuzun bütünlüğünü bozmaz. Kırılan parçanın çıkarılarak yerine yeni parça preslenmesi sağlanır. Bu işlem 2 saat kadar sürmektedir. şu demek oluyor ki gün içinde aygıtı İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirerek 2 saat içinde almanız mümkün.
İşlem sonrasında cihazda herhangi negatif bir görüntü meydana gelmez. Dışarıdan bakılmış olduğunda cihazda parça değiştiği anlaşılmaz.

Meydana getirilen işlemde telefonun orijinal LCD ekranı değiştirilmediğinden dolayı telefonun renkleri, parlaklığı ve ekrana ilişkin öteki özellikler aynı kalır. Dokunma paneli de değişmemektedir. Bu da dokunmatik ekranla herhangi bir mesele yaşanmayacağı anlamına gelir. Bu işlem daha sonra aletin eskimiş olan çerçevesi değişir. Tüm onarım işlemleri temiz bir işçilikle ve makinelerle yapılır. Değişim işlemi müşterinin tasdikı ile gerçekleşir ve değiştirilen parçanın 6 aylık garantisi bulunur.

İstanbul’da ikamet eden kişiler iPhone 6 Plus Cam Değişimi telefonunu gün içerisinde şubemize getirerek bizlere ulaştırabilirler. Şehir haricinde yaşayan müşteriler ise Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak telefonlarını bizlere ulaştırabilirler.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın