iPhone 6 Ekranım Kırıldı Nasıl Değiştirebilirim

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 6 Ekranım Kırıldı Nasıl Değiştirebilirim ,iPhone 6 ekran değişimi öncesinde ve sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini hemen aşağıda maddeler halinde sıraladık. Uzman ve tecrübeli  teknisyenleri aracılığı yazılan bu maddeleri dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

iPhone 6 ekranı, herhangi bir sert zeminde, kasıtsız baskılarda, darbeye maruz kalmada ve genellikle yere düşerken bozulur. Böyle bir durumda, telefonun kullanılabilir olmasını sağlamak için ekran değiştirilmelidir. iPhone 6 ekran değişikliğinde dikkate alınması gereken şey, değiştirilmesi gereken ekranın tam bir tek parça iç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşmasıdır.

Sadece başlık değişiklikleri için ön ekranda kısa bir süre içinde çıkarılır ve geri dönüşü olmayan sorunlara neden olur. Şimdi, sorunların farkında olmak için sizinle paylaşmak için iPhone 6 ekranını değiştirmek istiyorsanız. Ancak her şeyden önce, iPhone 6 ekran değişiminin uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından nasıl yapıldığını izleyelim. iPhone 6 Ekran Değişimi İçin Tıklayınız.

iPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

En önemli konu, ekran değişikliğinde kullanılacak ekranın tam bir tek parça olması, yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panel olması gerektiğidir. Kesinlikle sadece ön cam değişikliğine izin verilmemelidir. iPhone ekranları tek parça halinde bitişik. Sadece ön cam değiştirildiğinde, bu ön cam ekrandan çıkarılır ve maalesef kısa bir süre içinde çözülmemiş problemlerle karşı karşıya kalırsınız.

En önemli şey, ekran değişiminden sonra iPhone 6’nın garanti edilmesidir. Ekran değişiminden sonra, telefonunuz garanti kartı ile sunulmalıdır. iPhone 6 ekran değişikliğinden sonra telefonunuzun bilgileri silinmemeli, cihazınızın ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti değiştirilmemelidir.Ekranı değiştirdikten sonra cihazınız kırılmaz bir cam koruyucu hediye ile size teslim edilmelidir. iPhone 6 ekranınızı değiştirdikten sonra, istediğiniz kadar gözden geçirmenize izin verilmelidir. Herhangi bir hoşnutsuzluk veya tereddüt varsa, ücretiniz iade edilmelidir.

iPhone 6 Ekran Değişimde Teknik Servisimiz

iPhone 6 ekran kırık veya cam kırık. Uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içinde iPhone 6 ekran değişikliğine sahip olabilirsiniz. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında olan , tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Teknik servis odasında iPhone 6 ekran değişimi 24 ay teknik servis garantisi ile sağlanmaktadır. Yukarıda belirtilen konular ve dikkate alınacak konular kesinlikle uyulur.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın