iPhone 6 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile beraber 150 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminde topyekün şu demek oluyor ki iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Aygıt içinde bulunan bilgileriniz mutlaka silinmez ve telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yaşanmaz.

IPhone 6 ekran değişimi Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartı ile beraber sizlere teslim edilir. Bu sayede ekran ile ilgili yaşanılan her türlü teknik problem APPLE teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone 6 ekran değişimi tüm dünyada en fazla kullanılan cep telefonu üreticilerinden başında gelmektedir. Özellikleri ve teknik donanımları bakımından bir çok kullanıcısının ihtiyacı olan her türlü özelliği cihazlarının içine yerleştiren iPhone serilerini kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlamaktadır. iPhone 6 bu serilerden biridir. iPhone 6 akıllı cep telefonuna sahipseniz ve ekranı değiştirme ihtiyacınız var ise iPhone 6 ekran değişimi genellikle 150 Türk Lirası ile 250 Türk lirası arasında farklılıklar göstermektedir.

iPhone 6 Ekran Özellikleri ?

iPhone 6 ekranı retina HD özelliğine sahiptir. Ayrıca IPS teknolojisine sahip 4.7 inç (diyagonal) LED arkadan aydınlatmalı, geniş Multi‑Touch ekran 326 ppi, 1334 x 750 piksel çözünürlük özelliklerine de sahiptir. Ekran özelliği bir çok telefona oranla çok iyi olduğundan kullanıcıları tarafından severek kullanılmaktadır. iPhone 6 akıllı cep telefonlarının ekran özelliklerinden bazıları ise ön yüzünde parmak izine dayanıklı ve yağ tutmayan kaplamaya sahip olmasıdır. Ayrıca birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleme özelliğine de sahiptir.

iPhone 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize, statik elektrik ücretsiz ve 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetim. Telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisim.com imzalı ve akıllı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değişikliğinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığına daha yakından bakmak için Apple teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Aşağıdaki video vesilesiyle tüm ayrıntılarla iPhone 7 ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

iPhone 6 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Apple teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, iPhone 6 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. iPhone 6 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • iPhone 6 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • iPhone 6 ön camını onarım ederken, nitelikli Apple teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • iPhone 6 cam değişiklik yapma için bir Apple ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • iPhone 6 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler iPhone 6 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

iPhone 6 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

iPhone 6 ekran değişimi cihazınızın ön camı çatlamış olduğunda yahut kırıldığında yapmanız ihtiyaç duyulan şey, telefonunuzu bizlere ulaştırmaktır.
Telefonun elinizden düşmesi yahut bir yere çarpması sonucu kırılan camı, ustalaşmış ekibimiz yardımıyla kısa sürede onarılmaktadır. Telefonda görüntü olmasına rağmen ekranın çatlamış olması kullanım kolaylığı açısından dezavantaj oluşturur.

Bunun için komple ekran değişimi yerine yalnızca hasarlı kısım onarılmaktadır. Böylece daha düşük bir maliyete problem giderilmektedir.
iPhone 6 ekran değişimi 150 TL’ye yapılmaktadır. Yurtdışından özel getirttiğimiz uyumlu parçalar, telefonunuzun bütünlüğünü bozmayacak şekilde yerleştirilir. Kırılan parçanın çıkarılması ile birlikte yerine yeni bir parça preslenir. Bu işlem yaklaşık 2 saat sürmektedir. şu demek oluyor ki gün içerisinde telefonunuzu İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirip 2 saat içerisinde alabilirsiniz. İşlem sonrasında telefonda herhangi bir kötü görüntü meydana gelmez.

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları için Tıklayınız

Hatta dışarıdan parça değişmiş olduğu anlaşılmamaktadır. Meydana getirilen bu işlemde telefonun orijinal LCD ekranı değiştirilmediği için renkler, parlaklık ve ekrana ait öteki özellikler ilk günkü benzer biçimde kalır. Dokunma panelinin de orijinali değişmediği için dokunmatik ekranla ilgili herhangi bir sorun yaşanmaz. Bu işlem sonrasında telefonun eskimiş olan çerçevesi de değişmektedir. Tüm bu onarım işlemleri titiz bir işçilikle ve özel makinelerle yapılmaktadır.
İstanbul’da ikamet eden kişiler iPhone 6 ekran değişimi telefonunu gün içinde şubemize getirerek iletebilirler.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın