iPhone 5 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone 5 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 160 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. iPhone 5 ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. iPhone 5 ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

iPhone 5 ekran değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile beraber 160 TL‘dir. Telefonunuzun ekranı kırıldı, ön camı çatladı, doukunmatik alanın bir kısmı veya tamamı basmıyor, iç ekran kırılması/çatlaması sebebi ile ekrana görüntü gelmiyorsa eğer komple şu demek oluyor ki iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılmaktadır. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca yalnız 30 dakika içinde yapılmaktadır.

Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Derhal aşağıda kargo gönderim detayları paylaşılmıştır.

iPhone 5 ekran değişimi hemen sonra telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişiklik yaşanmaz.
Telefon içinde bulunan bilgileriniz (klavuz, uygulama, fotoğraf, video, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Her şey ekran kırılmadan öncesinde olduğu benzer biçimde kalır.
Ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunları ile yeniden karşılaşmamanız amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır.

iPhone 5 ekran tamiri ondan sonra telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız yardımıyla sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınız yardımıyla ekran ile ilgili kullanıcı hatası (sıvı teması, ekran kırılması, ön cam çatlaması benzer biçimde) dışında yaşanılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 5 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize, statik elektrik ücretsiz ve 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetim. Telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisim.com imzalı ve akıllı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değişikliğinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığına daha yakından bakmak için Apple teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Aşağıdaki video vesilesiyle tüm ayrıntılarla iPhone 5 ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

iPhone 5 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman SAMSUNG teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, iPhone 5 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. iPhone 5 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • iPhone 5 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • iPhone 5 ön camını onarım ederken, nitelikli Apple teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • iPhone 5 cam değişiklik yapma için bir Apple ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • iPhone 5 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler iPhone 5 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

iPhone 5 Ekran Değişimi Hakkında Bilgi ;

Yaşamımızın vazgeçilmez kolaylıklarından biri olan telefonun kattığı fonksiyonlar ile gün içinde bir çok işimizi halletmekteyiz. Oldukça sık kullandığımız bu cihazların kaza, darbe, düşürme gibi sebeplerle ekranı kırılabilir. Bu tip durumlarda yapılması gereken şey iPhone 5 cam değişimi için firmamıza başvurmanız olacaktır.

Şehir haricinde ikamet eden müşterilerimiz için ücretsiz Yurtiçi Kargo servisimiz bulunmaktadır. Sektördeki en kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlamak için çalışmaktayız. iPhone 5 cam değişimi aletinızın ekranını değiştirebilmek için telefonu ücretsiz kargo ile bize ulaştırmanız kafi olacaktır. İstanbul’da ikamet eden müşterilerimiz firmamıza gelerek de cihazlarını ulaştırabilirler. iPhone 5 cam değişimi telefonun ekranı kırıldığı vakit yapılması ihtiyaç duyulan şey cephastanesi.Org ile bizimle iletişime geçmektir.

Uzman kadromuz bu işi 12 senedir yapmaktadır. %100 orijinal parçaların garanti süresi 6 aydır. Cihaza meydana getirilen işlemler kayıt altına alınır. Daha sonrasında sistemimizde arşivlenir. Bu sayede ileride problem olması durumunda kısa sürede sorun çözülür. Ekranı kırılan iPhone 5 cam değişimi telefonunuzun hasarlı ekranı orijinal parça ile değiştirilir. Bu parçanın seri numarası bulunur. Garantili bakım onarım hizmeti veren firmamız değerli müşterilerimizin çok kısa bir süre içine cihazlarına kavuşmaları için çalışmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alındığı için daha sonrasında bilgi almak mümkün olur.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın