iPhone 4s Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone 4s Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 120 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. iPhone 4s ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. iPhone 4s ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla iPhone 4 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

iPhone 4s ekran değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile beraber 120 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminde topyekün şu demek oluyor ki iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Aygıt içinde bulunan bilgileriniz mutlaka silinmez ve telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yaşanmaz.

iPhone 4s ekran değişimi Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartı ile beraber sizlere teslim edilir. Bu sayede ekran ile ilgili yaşanılan her türlü teknik problem APPLE teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

iPhone 4 EKRAN değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

iPhone 4s Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 4s ekran değişiklik yapma tamamen sterilize, statik elektrik ücretsiz ve 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetim. Telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisim.com imzalı ve akıllı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değişikliğinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığına daha yakından bakmak için Apple teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Aşağıdaki video vesilesiyle tüm ayrıntılarla iPhone 4s ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

iPhone 4s Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Apple teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, iPhone 4s ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. iPhone 4s ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • iPhone 4s ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • iPhone 4s ön camını onarım ederken, nitelikli Apple teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • iPhone 4s cam değişiklik yapma için bir Apple ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • iPhone 4s ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler iPhone 4s ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

iPhone 4s Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

iPhone 4s ekran değişimi cihazınızın ön camı çatlamış olduğunda yahut kırıldığında yapmanız ihtiyaç duyulan şey, telefonunuzu bizlere ulaştırmaktır.
Telefonun elinizden düşmesi yahut bir yere çarpması sonucu kırılan camı, ustalaşmış ekibimiz yardımıyla kısa sürede onarılmaktadır. Telefonda görüntü olmasına rağmen ekranın çatlamış olması kullanım kolaylığı açısından dezavantaj oluşturur.

Bunun için komple ekran değişimi yerine yalnızca hasarlı kısım onarılmaktadır. Böylece daha düşük bir maliyete problem giderilmektedir.
iPhone 4s ekran değişimi 120 TL’ye yapılmaktadır. Yurtdışından özel getirttiğimiz uyumlu parçalar, telefonunuzun bütünlüğünü bozmayacak şekilde yerleştirilir. Kırılan parçanın çıkarılması ile birlikte yerine yeni bir parça preslenir. Bu işlem yaklaşık 2 saat sürmektedir. şu demek oluyor ki gün içerisinde telefonunuzu İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirip 2 saat içerisinde alabilirsiniz. İşlem sonrasında telefonda herhangi bir kötü görüntü meydana gelmez.

Hatta dışarıdan parça değişmiş olduğu anlaşılmamaktadır. Meydana getirilen bu işlemde telefonun orijinal LCD ekranı değiştirilmediği için renkler, parlaklık ve ekrana ait öteki özellikler ilk günkü benzer biçimde kalır. Dokunma panelinin de orijinali değişmediği için dokunmatik ekranla ilgili herhangi bir sorun yaşanmaz. Bu işlem sonrasında telefonun eskimiş olan çerçevesi de değişmektedir. Tüm bu onarım işlemleri titiz bir işçilikle ve özel makinelerle yapılmaktadır.
İstanbul’da ikamet eden kişiler iPhone 4s ekran değişimi telefonunu gün içinde şubemize getirerek iletebilirler.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın