iPhone 4 Ekran Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile beraber 120 TL’dir. Değişiklik meydana getirilen ekran %100 orjinaldir. Uzman teknisyenlerimiz aletinı inceledikten sonra kırılmış ekranı çıkartır ve ardından yeni ekran ekip işlemi gerçekleştirilir.

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi özel olarak yurt dışından getirtilen APPLE makinesi ve ekipmanları ile yapılır. Değişiklik yapılmış olduktan sonra beğeninize sunulur. İlk günkü haline getirilmeyen yahut sizler tarafınca beğenilmeyen ekranların ücreti geri iade edilir.

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi, telefonunuz için özel olarak geliştirilen ekipman vasıtasıyla uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Telefondaki bilgileriniz asla silinmez. Cihazınızın ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur, kısaca dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü. Telefonunuz, 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartınızla size teslim edilir, böylece ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 4 Ekran Değişimi

  • iPhone 4’ünüz denetlenmeden önce ekran uzman ekibiniz tarafından test edilir.
  • Daha sonrasında cihazınızın ve ekran değiştirme durumu haberdar edilecektir.
  • Eğer ekran değişikliği süreci ile kabul ettiğinizde başlar.
  • Ekran değiştirme ve ekran onarımı 14 yıllık profesyonel personelimiz tarafınca gerçekleştirilir.
  • Bu arada, baştan sona telefonunuza yaptığımız işlemleri youtubedan izleyebilir, işlemler hakkında ekip üyelerimizden bilgi alabilirsiniz.
  • Değişiklik tamamlandığında, onaylamanızı gösterilecek ve sorulacaktır. Testten başarılı bir halde geçerse, telefonunuzu işlem makbuzunuzla teslim edilir.

iPhone 4 Ekran Camı Kırıldı, Ne Yapmak Lazım?

İstanbul’da oturan kişiler iPhone 4 telefonunu gün içinde şubemize getirerek ulaştırabilirler. Şehir dışında yaşayanlar ise Yurtiçi Kargo ile ücretsiz şekilde telefonlarını şubemize ulaştırabilirler. iPhone 4 cihazınızın camı çatlamış olduğunda, kırıldığında yahut hasar aldığında yapmanız gereken, telefonunuzu bize ulaştırmaktır. Böylece telefonunuzdaki hasarın birkaç saat içerisinde onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm onarım işlemleri çok temiz bir ustalıkla yapılmaktadır. Telefonun yere düşmesi yada bir yere çarpması sonucunda kırılan camı, profesyonel kadromuz sayesinde kısa sürede onarılır. Telefonda görüntü olmasına rağmen ekranın kırılması, aletin kullanımını zorlaştırır. Topyekün ekran değişimi yerine yalnız hasarlı kısım onarılır.

iPhone 4 Ekran Değişimi Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone 4 Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

iPhone 4 ekranım kırıldı fiyatı ne kadar ?

Böylece daha düşük bir maliyet ortaya çıkar. Gün içinde telefonunuzu İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirerek 2 saat içerisinde yine alabilirsiniz. iPhone 4 ekran değişimi 120 TL’ye yapılmaktadır. Cihaza uyumlu parçalar, telefonunuzun bütünlüğünü bozmayacak şekilde uygulanır. Kırılan parçanın çıkarılması ondan sonra yerine yeni parça yerleştirilir.

Bu işlem yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Parça değişimi için kullanılan parçalar %100 orjinaldir. Bu işlem müşterinin onay vermesi ile adım atar ve kullanılan parça 6 aylık garantiye sahiptir. Ekran camının kırılması, ekranın sararması, çizilmesi, ekran çatlaması gibi pek çok ekran sorununda iPhone 4 telefonunuzu şubemize getirerek problemi gidermeniz mümkün olacaktır. Bu sektörde 12 senedir onarım, bakım ve yedek parça değişimi icra eden firmamız uzman çalışanı sayesinde tüm müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktadır.

iPhone 4 Ekran Değişimi İçin Tıklayınız.

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Değişimi profesyonel ekipman ve yurtdışından özel getirdiğimiz presleme makinalar ile kırık olan ön cam’ı kolayca söküyoruz. Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir.Stoklarımızda bulunan orjinal ” GORİLLA GLASS ” Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinaları yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz. Ortalama 2 saat süren iPhone 4 Ekran Değişimi işlemi sonrası telefonunuz dokunmatik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekte olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

iPhone 4 ekran cam değişimi yaptırınca iPhone içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone 4 ekran değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi back-up almanızı öneririz. Tüm testler size teslim edildikten sonra iPhone 4 ekran değişiklik yapma deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılır.
Hizmetimizde meydana getirilen ekran değişiklikleri için 90 gün siyah Apple servis garantisi var. Bu dönemde, ekran veya dokunma ile ilgili kırılma veya çatlama, yaşadığınız herhangi bir problem haricinde, ekran değiştirme ücretsiz olarak tekrar yapılır.

Servisimizde iPhone 4 Aşağıdaki Hizmetleri de Vermekteyiz

iPhone 4 Dokunmatik Ön Cam Değişimi
iPhone 4 Batarya Değişimi
iPhone 4 Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
iPhone 4 Home Tuşu Değişimi
iPhone 4 Hoparlör Değişimi
iPhone 4 Kamera Değişimi
iPhone 4 Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
iPhone 4 Kulaklık Değişimi
iPhone 4 Mikrofon Değişimi
iPhone 4 Ses Açma – Kapama Tuşu Değişimi
iPhone 4 Şarj Giriş Yeri Tamiri
iPhone 4 Yazılım Yükseltme

Sizinde iPhone 4 telefonunuz varsa ve yukarıdaki sorunlardan biri yada daha fazlası ile karşılaştıysanız cihazınızı tereddüt etmeden bizlere gönderebilirsiniz. Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon’unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın