iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi fiyatı 3 ay teknik servis garantisi ile beraber 3800 TL’dir. Değişiklik meydana getirilen ekran %100 orijinaldir. Uzman teknisyenlerimiz telefonunuzu inceledikten sonra kırılmış ekranı çıkartır ve ardından yeni ekran değişim işlemi gerçekleştirilir.

Geçen yılın sonuna doğru satışa sunulan iPhone 12 Pro, muhteşem özellikleriyle cep telefonu kullanıcılarını etkiledi. Bir telefondan çok daha fazlası olan iPhone 12 Pro, yeni nesil parçaları, iç ve dış tasarımı, işlemci hızı, kamerası ve daha birçok özelliği ile cep telefonu tutkunlarının ilgisini çekti. Piyasada yeni sayılabilecek bir cep telefonu olmasına rağmen bazı arıza şikayetleri; tamir, bakım, onarım talepleri oluşmaya başladı. Bu tür sorunların başında elbette iPhone 12 Pro değiştirme talepleri geliyor.

iPhone 12 Pro sahipleri ekran koruyucu gözlük kullansa da bu gözlükler belli bir süre sonra koruyucu özelliklerini kaybediyor. Kalitesiz bir cam kullanılması durumunda bu süre kısalır ve normal şartlar altında ekrana zarar vermeyecek darbeler bile ekranın kırılmasına veya çatlamasına neden olabilir. Bu, birçok iPhone 12 Pro kullanıcısını ekran değiştirmeye zorlar. Bu noktada kullanıcıların kafasında birçok soru işareti var. Buradaki açıklamada, soruların ne olduğunu açıklayacağız ve cevapları vereceğiz.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Garanti Kapsamı

Diğer tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi Apple da iPhone 12 Pro cep telefonları için belirli bir garanti süresi belirlemiştir. Satın aldığınız ve garanti kapsamında olan cep telefonuyla ilgili bir sorununuz varsa, ücret ödemeden cep telefonunuzun onarılmasını veya değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda iPhone 12 Pro  ekran değişimi için de geçerlidir. Başka bir deyişle, üretimden kaynaklanan bir ekran sorunuyla karşılaşıyorsanız ve sorun yazılımla ilgili değil donanımla ilgiliyse, ekranı garanti kapsamında değiştirtebilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Ekran çözünürlüğünde azalma, renk kaybı, dokunma performansında azalma gibi sorunlar, kullanıcı hatasından kaynaklanma olasılığı daha düşük olan sorunlardır.

Buna ek olarak düşme, çarpma, şiddetli çarpma, sıvı teması vb. Nedenlerden dolayı ekranınızda tamir edilemeyen herhangi bir sorun varsa. Ekranınız kırılmış veya çatlamışsa iPhone 12 Pro ekran değişimi garanti kapsamında değildir. Bunun için bir ücret ödemeniz gerekecek.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Teknik Servis İşlemleri

iPhone 12 Pro kullanıyorsanız ve ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız iletişime geçebileceğiniz birçok teknik servis var, Ekran Cam Değişimi teknik servis bu servislerin liderlerinden biri. Bu hizmetler müşterilerine farklı fiyat ve hizmet politikaları ile destek olmakta ve iPhone 12 Pro  ekran değişimi gerçekleştirmektedir. iPhone 12 Pro ekran değişimi sırasında uygulanan teknik servis süreçlerinde en çok merak edilen konular hakkında aşağıdaki açıklamaları yapmakta fayda var:

  • Teknik serviste iPhone 12 Pro ekranı değiştirildiğinde cep telefonunuzla ilgili hiçbir bilgi silinmez. Kişilerinizden mesajlarınıza, fotoğraflarınızdan şarkılarınıza kadar her şey ekran değişiminden önceki gibi kalacaktır.
  • iPhone 12 Pro ekran değişimi için yalnızca yetkili servislerden, uzman teknisyen çalıştıran servislerden ve değiştirme işleminde yeni ve orijinal parçalar kullanmanız önerilir. iPhone 12 Pro ekran değiştirme işlemi için bu özelliklere sahip bir teknik servisten hizmet alırsanız, telefonunuzun ekran performansı orijinal durumuna geri döner. Görüntü kalitesi, parlaklık, dokunmatik ekran hızı vb. İle ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bu bakımdan Ekran Cam Değişimi teknik servis size aradığınız hizmeti vermektedir.
  • Ekran Cam Değişimi teknik servis uzmanları Amerika’dan uzman teknisyenler tarafından uzmanlık eğitimi alarak yetkinliklerini kanıtlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri bekliyoruz

iPhone 12 Pro Teknik Servis Parçaları

iPhone 12 Pro Ön Cam Fiyatı Sorunuz…
iPhone 12 Pro Ekran Değişimi 3800 TL
iPhone 12 Pro A kalite Ekran 2800 TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 12 Pro Arka Kamera Cam Değişimi 499 TL
iPhone 12 Pro Arka Kamera Değişimi 999 TL
iPhone 12 Pro Batarya Değişimi 1499 TL
iPhone 12 Pro Hoparlör Değişimi 349 TL
iPhone 12 Pro Kulaklık Soketi Değişimi 749 TL
iPhone 12 Pro Mikrofon Soketi Değişimi 500 TL
iPhone 12 Pro Ön Kamera Değişimi 499 TL
iPhone 12 Pro Şarj Soketi Değişimi 999 TL

iPhone 12 Pro Dokunmatik Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Telefonların dokunma alanlarının yazdırılmaması, kendilerine basmaları yazılım, donanım veya ana karttan kaynaklanıyor olabilir. Bununla birlikte, kullanılan koruyucu kılıf veya cam koruyucu, dokunma alanının çalışmamasına da neden olabilir. Bu nedenle önce koruyucuları çıkarmanızı öneririz.

Yazılımsal olarak da kullanılan uygulamalar ya da herhangi bir virüs dokunmatik alanı etkileyebilir. Bu nedenle tanınmayan uygulamaları silmenizi veya telefonu sıfırlamanızı önerebiliriz. Sorun devam ederse, muhtemelen bir darbeden sonra dokunma alanı hasar görür. Çözüm iPhone 12 Pro ekran değişimidir.

Pazartesi 27th Eylül By
Call Now Button
WhatsApp