iPhone 11 Ekran Değişimi

iPhone 11 Ekran Değişimi fiyatı 3 ay teknik servis garantisi ile beraber 1499 TL’dir. Değişiklik meydana getirilen ekran %100 orijinaldir. Uzman teknisyenlerimiz telefonunuzu inceledikten sonra kırılmış ekranı çıkartır ve ardından yeni ekran değişim işlemi gerçekleştirilir.

Geçen yılın sonuna doğru satışa sunulan iPhone 11, muhteşem özellikleriyle cep telefonu kullanıcılarını etkiledi. Bir telefondan çok daha fazlası olan iPhone 11, yeni nesil parçaları, iç ve dış tasarımı, işlemci hızı, kamerası ve daha birçok özelliği ile cep telefonu tutkunlarının ilgisini çekti. Piyasada yeni sayılabilecek bir cep telefonu olmasına rağmen bazı arıza şikayetleri; tamir, bakım, onarım talepleri oluşmaya başladı. Bu tür sorunların başında elbette iPhone 11 ekran değiştirme talepleri geliyor.

iPhone 11 sahipleri ekran koruyucu gözlük kullansa da bu gözlükler belli bir süre sonra koruyucu özelliklerini kaybediyor. Kalitesiz bir cam kullanılması durumunda bu süre kısalır ve normal şartlar altında ekrana zarar vermeyecek darbeler bile ekranın kırılmasına veya çatlamasına neden olabilir. Bu, birçok iPhone 11 kullanıcısını ekran değiştirmeye zorlar. Bu noktada kullanıcıların kafasında birçok soru işareti var. Buradaki açıklamada, soruların ne olduğunu açıklayacağız ve cevapları vereceğiz. Ama önce, iPhone 11’in ekran özelliklerine hızlı bir göz atalım.

iPhone 11 Ekran Özellikleri

6.1 İnç boyutunda olan iPhone 11 ekranının teknolojisi IPS Lcd’dir. 828×1792 (HD+) piksel çözünürlüğe sahip iPhone 11 ekranındaki çözünürlük standardı HD+ ve piksel yoğunluğu 326 Ppi’dir. 19,5: 9 ekran oranına ve 60 Hz ekran yenileme hızına sahip iPhone 11’in öne çıkan ekran özellikleri saymakla bitmiyor. iPhone 11’in ekranı oleofobik kaplama, DCI-P3 renk alanı, multi-touch, kenarlıksız tasarım, çentik, sıvı retina, true tone ekran, 625 cd / m2 (nit) parlaklık, 1400: 1 kontrast oranı gibi özelliklere sahip. Kapasitif bir ekrana sahip. Ekranında 16 milyon renge sahip olan iPhone 11, kullanım kolaylığı sağlıyor ve kullanıcılarının gözünü hiç yormuyor.

Şimdi iPhone 11 cep telefonunun ekranını değiştirmek isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği konulara gelelim.

iPhone 11 Ekran Değişimi Garanti Kapsamı

Diğer tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi Apple da iPhone 11 cep telefonları için belirli bir garanti süresi belirlemiştir. Satın aldığınız ve garanti kapsamında olan cep telefonuyla ilgili bir sorununuz varsa, ücret ödemeden cep telefonunuzun onarılmasını veya değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda iPhone 11 ekran değişimi için de geçerlidir. Başka bir deyişle, üretimden kaynaklanan bir ekran sorunuyla karşılaşıyorsanız ve sorun yazılımla ilgili değil donanımla ilgiliyse, ekranı garanti kapsamında değiştirtebilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Ekran çözünürlüğünde azalma, renk kaybı, dokunma performansında azalma gibi sorunlar, kullanıcı hatasından kaynaklanma olasılığı daha düşük olan sorunlardır.

Buna ek olarak düşme, çarpma, şiddetli çarpma, sıvı teması vb. Nedenlerden dolayı ekranınızda tamir edilemeyen herhangi bir sorun varsa. Ekranınız kırılmış veya çatlamışsa iPhone 11 ekran değişimi garanti kapsamında değildir. Bunun için bir ücret ödemeniz gerekecek.

iPhone 11 Ekran Değişimi Teknik Servis İşlemleri

iPhone 11 kullanıyorsanız ve ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız iletişime geçebileceğiniz birçok teknik servis var, Ekran Cam Değişimi teknik servis bu servislerin liderlerinden biri. Bu hizmetler müşterilerine farklı fiyat ve hizmet politikaları ile destek olmakta ve iPhone 11 ekran değişimi gerçekleştirmektedir. iPhone 11 ekran değişimi sırasında uygulanan teknik servis süreçlerinde en çok merak edilen konular hakkında aşağıdaki açıklamaları yapmakta fayda var:

  • Teknik serviste iPhone 11 ekranı değiştirildiğinde cep telefonunuzla ilgili hiçbir bilgi silinmez. Kişilerinizden mesajlarınıza, fotoğraflarınızdan şarkılarınıza kadar her şey ekran değişiminden önceki gibi kalacaktır.
  • iPhone 11 ekran değişimi için yalnızca yetkili servislerden, uzman teknisyen çalıştıran servislerden ve değiştirme işleminde yeni ve orijinal parçalar kullanmanız önerilir. iPhone 11 ekran değiştirme işlemi için bu özelliklere sahip bir teknik servisten hizmet alırsanız, telefonunuzun ekran performansı orijinal durumuna geri döner. Görüntü kalitesi, parlaklık, dokunmatik ekran hızı vb. İle ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bu bakımdan Ekran Cam Değişimi teknik servis size aradığınız hizmeti vermektedir.
  • Ekran Cam Değişimi teknik servis uzmanları Amerika’dan uzman teknisyenler tarafından uzmanlık eğitimi alarak yetkinliklerini kanıtlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri bekliyoruz

iPhone 11 Teknik Servis Parçaları

iPhone 11 Ön Cam Fiyatı 799 TL
iPhone 11 Ekran Değişimi 1499 TL
iPhone 11 A kalite Ekran 849 TL
iPhone 11 Arka Cam Kapak Değişimi 750 TL
iPhone 11 Arka Kamera Cam Değişimi 300 TL
iPhone 11 Arka Kamera Değişimi 950 TL
iPhone 11 Batarya Değişimi 650 TL
iPhone 11 Hoparlör Değişimi 250 TL
iPhone 11 Kulaklık Soketi Değişimi 500 TL
iPhone 11 Mikrofon Soketi Değişimi 500 TL
iPhone 11 Ön Kamera Değişimi 450 TL
iPhone 11 Şarj Soketi Değişimi 500 TL

iPhone 11 Dokunmatik Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Telefonların dokunma alanlarının yazdırılmaması, kendilerine basmaları yazılım, donanım veya ana karttan kaynaklanıyor olabilir. Bununla birlikte, kullanılan koruyucu kılıf veya cam koruyucu, dokunma alanının çalışmamasına da neden olabilir. Bu nedenle önce koruyucuları çıkarmanızı öneririz.

Yazılımsal olarak da kullanılan uygulamalar ya da herhangi bir virüs dokunmatik alanı etkileyebilir. Bu nedenle tanınmayan uygulamaları silmenizi veya telefonu sıfırlamanızı önerebiliriz. Sorun devam ederse, muhtemelen bir darbeden sonra dokunma alanı hasar görür. Çözüm iPhone 11 ekran değişimidir.

Pazartesi 27th Eylül By
Call Now Button
WhatsApp