iPad MİNİ 2 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPad MİNİ 2 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 220 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. iPad MİNİ 2 ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. iPad MİNİ 2 ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla iPad MİNİ 2 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

• Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

iPad MİNİ 2 ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile beraber 220 TL’dir. Değişiklik meydana getirilen ekran camı %100 orjinaldir. Uzman teknisyenlerimiz aletinı inceledikten sonra kırılmış ekranı çıkartır ve ardından yeni ekran ekip işlemi gerçekleştirilir.

iPad MİNİ 2 ekran değişimi özel olarak yurt dışından getirtilen iPad MİNİ 2 makinesi ve ekipmanları ile yapılır. Değişiklik yapılmış olduktan sonra beğeninize sunulur. İlk günkü haline getirilmeyen yahut sizler tarafınca beğenilmeyen ekranların ücreti geri iade edilir.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

iPad MİNİ 2 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

iPad MİNİ 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPad MİNİ 2 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize, statik elektrik ücretsiz ve 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetim. Telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisim.com imzalı ve akıllı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değişikliğinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığına daha yakından bakmak için Apple teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Aşağıdaki video vesilesiyle tüm ayrıntılarla Apple iPad Mini 3 ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

iPad MİNİ 2 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Apple teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, iPad MİNİ 2 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. iPad MİNİ 2 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • iPad MİNİ 2 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • iPad MİNİ 2 ön camını onarım ederken, nitelikli Apple teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • iPad MİNİ 2 cam değişiklik yapma için bir Apple ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • iPad MİNİ 2 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler iPad MİNİ 2 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

iPad MİNİ 2 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

iPad Mini 2 tabletinizin ekranında darbe veya kırılma sonucunda; görüntü kaybı, siyah lekelenme gibi sorunlar oluştuysa, tabletinizin ekran değişiminin yapılması gereklidir. iPad Mini 2 ekran değişimi sırasında orijinal ekran kullanımı çok önemlidir. Yan sanayi ekranlarla yapılan işlemler sonrası, tabletinizde geri dönüşü olmayan hasarların meydana gelmesi kaçınılmazdır.

iPad Mini 2 ekran değişimi hangi durumlarda yapılır

iPad Mini 2 cihazınızın ekranında; görüntü alamama, ekran kırılması ve piksel sorunlarında mutlaka LCD ekran değişimi yapılmak zorundadır. Servisimizde arızalı iPad Mini 2 ekran değişimi, orijinal parça kullanılarak, kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır.

iPad Mini 2 ekran değişimi nasıl yapılır?

Servisimize getirilen iPad Mini 2 tabletlerin öncelikle ekran hasar tespiti yapılır. İPad Mini 2 cihazlarında ön cam ve kasa birleşiktir. Bu nedenle iPad Mini 2 ekran değişimi işleminde öncelikle, ısı tabancası yardımıyla ön cam ısıtılarak, kasadan ayrılır. Sonrasında cihaza orijinal ekran takılır. Yeni ekranın kasaya düzgün olarak yerleştirilebilmesi ince bir işçilik ve uzmanlık gerektirir. Servisimizde tüm ekran değişimleri steril bir ortamda ve uzman teknisyenler tarafından, yaklaşık 2 saat gibi bir sürede yapılır.

iPad Mini 2 ekran değişimi garantili midir?

Servisimizde değişimi yapılan iPad Mini 2 cihazınız, 3 ay boyunca garanti kapsamındadır. Kullanıcı hatası olmayan sebeplerden dolayı oluşacak sorunlarda, servisimiz sizlere 3 ay boyunca ücretsiz hizmet vermektedir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın