Huawei Y7 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei Y7 Ekran Değişimi yapma Fiyatı 380 TL telefon onarımı teknik servis garantisi ve komple dahili ekran ön cam dokunmatik alan ile harici panellerden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz silinmeyecek ve telefon performansında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Ekran değişiklik süresi 1 saat bizim hizmet söz konusu olduğunda, 3 (üç) iş günü kargo gönderilir (ücretsiz).

Huawei y7 ekran değişiklik yapma işleminden sonrasında, telefonunuz 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti Belgesi ile size teslim edilecektir.

Huawei Y7 Ekran Değişimi

Huawei Y7 ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, Dokunmatik Yüzey etkinin bir sonucu olarak yazdırılmaz yada görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

 • Ekran değiştirme nitelikli ve deneyimli Telefon onarım teknisyenleri tarafından yapılmalıdır ,
 • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
 • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
 • Ekranın onarılmasından 1 ay sonrasında teknik servis garantisi sunabilmelidir.
 • Telefon tamiri, Türkiye rekorunu elinde tutan ekran karşılığında birçok ayrıcalığa haiz ve bununla birlikte yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor.

Bizim ekran değişiklik yapma kayıt teknik Youtube kanalında bizim videolar ve paylaşılan fotoğraflar ile kanıtlanmıştır.

Huawei Y7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Telefon onarım Huawei y7 ekran değiştirme, telefonunuz için özel olarak geliştirilmiş cihazların yardımıyla profesyonel telefon onarım teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Sadece, 24/7 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

 • İç ekranın dokunmatik ekran alanının dış panelinden oluşan Orijinal Ürün tamamlandı.
 • Ekran değişiklik yapma süresi hizmetimizde sadece 1 saat ve 2 taraflı telefon onarım tekniği ile sağlanan kargo teslimat hizmetini kullandığınızda 3 (üç) iş günüdür.

 • Bilgileriniz (kişiler, uygulamalar, galeriler, Notlar vb.) asla silinmez. Son kalır.
 • Performansta bir değişim yok, yani dokunmatik hız ve duyarlılık, ekran parlaklığı ve çözünürlüğü.
 • Hizmetimize gelince, telefon ekranını ekran değişiminden sonra dilediğiniz kadar araştırma şansınız var.
 • Değişiklikten sonrasında herhangi bir şüpheniz varsa geri ödeme hakkına sahipsiniz.

Bundan hemen sonrasında 1 aylık telefon onarımı Teknik Servis güvence Belgesi hazırlanır. Güvence belgeniz sayesinde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız sorunlar telefon onarım teknisyenlerimiz tarafınca çözülür.

Huawei Y7 Ekranım Kırıldı Garantiye Kapsamına Girer Mi ?

Telefon onarımı Huawei y7 ekranı bozulduğunda, ilk soru telefon onarımı Huawei Y7 ekranı garanti servis ücretini kırıyor mu? . Tüm telefon üreticileri için, ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe ve sıvı teması nedeniyle ekran arızası tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir garanti kapsamı dışındadır.

Eğer Sigorta ve sigorta sözleşmesi var ise Huawei aletinizi olsun, bir ekran kırılma fıkra var ise, sigorta şirketi ücretsiz olarak ekranı değiştirebilirsiniz lütfen unutmayın. Bu nedenle, bir kaskonuz varsa, şirketle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın