Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi fiyatı 290 TL’dir. Parça değişimi, özel uygulaman ekipmanı ve Orijinal Ürün kullanılarak lüzumlu teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda deneyimli ve deneyimli HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günü iken, ekran değişiklik yapma süresi hizmetimizde yaklaşık 1 saattir.

Sonra Huawei P9 Lite Mini ekran değiştirme unuz, telefonunuz için size teslim edilecektir 6 ay ile Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran güvence kartı ve armağan kırılmaz cam koruyucu. Garanti süresi boyunca, ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei P9 Lite mini ekran değiştirme fiyatı 290 TL’dir. Tam ekran, iç ekran, ön cam, dokunmatik alandan oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Değişiklik işlemleri esnasında telefon sıfırlanmaz. Bu nedenle bilgileriniz asla silinmez. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, yani dokunmatik hız-duyarlılık ve ekran parlaklığı-çözünürlük.

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi yapma vakit bir tek 1 saat eğer çağrı bizim teknik servis adresi. Bu averaj 3 (üç) iş günü vakit 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo kullanılır.

 • Ekran değiştirmeli teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen ücretsiz. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Sigortası var.
 • Ekran değiştirme, özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanarak deneyimli ve deneyimli HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafından yapılır.
 • Ekran değiştirildikten sonra, telefonu dilediğiniz kadar test etme ve işlem sırasında en ufak bir tereddüt geri ödeme hakkına sahipsiniz.
 • Kırılmaz cam koruyucu telefonunuza ücretsiz olarak bağlanır.
 • Aletiniz 6 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilir.
 • Ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki güvence süresi süresince karşılaşılan teknik sorunlar, HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Teknik servisimizde Huawei ekran değişiklik yapma işlemini iyi mi yapacağınızı görmek istiyorsanız, aşağıdaki Huawei P9 ekran değişim videomuzu izleyebilirsiniz.

Hangi Sorunlarda P9 Lite Mini Ekran Değişimi Yapmanızı Öneriyoruz

 • Ekranınız kırılırsa
 • Eğer ön cam çatlaklar
 • Noktalar veya ölü noktalar
 • Ölü pixel varsa
 • Kararma oluşursa

Donma veya donma durumunda, ekran değişiklik yapma veya cam değişiklik yapma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişim Kalitesi Nedir?

 • Ekran yada cam değiştirme için kullanılan malzemeler bugün piyasada mevcut en iyisidir.
 • Parçalar size en iyi hizmeti sunmak için kaliteyi hedefliyoruz ve sürdürüyoruz.
 • 6 ay garanti ekran veya kullandığımız diğer donanım parçaları sağlayarak herhangi bir sakatlık yaşamanızı engelliyoruz. (güvence Belgesi firmamız tarafından damgalanmış olarak verilir.)

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın