Huawei P9 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei P9 Ekran Değişimi fiyatı 300 TL’dir. Ekran değiştirme 1 saat içinde uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafınca yapılır. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Ekran değiştikten sonra, cihazın içindeki bilgiler asla silinmez. Telefon performansında değişiklik yok. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir, böylece garanti sürecinde karşılaşılan en minik bir teknik problem bile kullanıcı hatası hariç ücretsiz olarak çözülür.

Huawei ekran, ekran kırık cam kırık düştü, sadece ön cam orijinal fiyatına telefonunuzu geri yüklemek için çok para ödemeden kırık ise görüntü bozuldu … Böylece orijinal dahili ekranınız sabit kalır ve özgünlük kaybı olmaz.

 • Orijinal cam kullanılır.
 • Cihazınızın kırık ön camını özel makinelerle kolayca çıkarabiliriz.
 • Ekranınızı özel çözümlerle temizleyip uygulama konumuna getiriyoruz.
 • Orijinal ön camlarımızdan birini alıp OCA uyguluyoruz.
 • Ekran ve ön cam yada dokunmatik panelleri entegre etmek için ekran üretiminde fabrikalar tarafından kullanılan OCA (optik şeffaf Yapıştırıcı).

Firmamız imalat sistemi olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapmaktadır. (Bazı şirketler bunu UV jel ile yapar. UV jel tavsiye edilen bir bağ değildir.

DİKKAT:Telefonunuzda görüntü veya dokunmatik çalışmıyorsa tümüyle ekran değişmesi gerekir

Huawei P9 Ön Cam Değiştirme Sorunuz
Huawei P9 Ekran Değiştirme 300 TL

Huawei P9 Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Huawei P9 ekran değiştirme fiyatı 300 TL’dir. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafından enstrümanınıza özgü ekipmanı kullanarak 1 saat içinde yapılır. 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullanırken 3 (üç) iş günü olarak kabul edilir. Onarımların yapıldığı teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetlenir.

 • Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • Cihazdaki bilgiler bozulmadan kalır. Asla bir şey silinmez. Ekran bile anahtar kilidini olmadan değiştirilebilir.
 • Ekran performansında herhangi bir değişiklik olmayacak, yani dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.
 • Huawei p9 ekran değişiklik yapma sonra, telefonunuz bir mobil hastane imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilecektir. Güvence kartınızın yardımıyla, kullanıcı hatası hariç, güvence süresi süresince ekranla ilgili tüm teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

Huawei P9 ekran değiştirme ekranı; Dokunmatik açık oturum, iç ekran, ön cam ve dış çerçeve. 6 ay bizim tarafımızdan güvence verdi. Ekran değiştirildikten sonrasında, teknik servisimizde lüzumlu tüm testler yapılır. Bu testler; dokunmatik duyarlılık, ölü piksel kontrolü, Ekran Renk değerleri, Ahize ses kontrolü ve fotokopi makinesi. Telefonunuzun tesliminden sonrasında, teknik personelimiz gerekli tüm kontrol adımlarını gerçekleştirecek ve bunları incelemenize sunacaktır.

Huawei P9 Ekran Değişimi

Huawei P9 ekranı kırıldığında, ön cam kırılır, dokunmatik alanın bir kısmı veya tamamı basılmaz veya dahili ekran kırılır, ekranın değiştirilmesi gerekir. Bununla birlikte, ekranı değiştirirken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Hemen altında, dikkate alınması gereken öğeler paylaşılır.

 • Ekran değişiklik yapma ustalaşmış Huawei teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır.
 • Orijinal ekran kullanılmalıdır.
 • Teknik servis odası gerekli tüm gereksinimleri karşılamalıdır.
 • Telefonunuz garanti kartı ile teslim edilmelidir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın