Huawei P8 Lite Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei P8 Lite Ekran Değişimi yapma fiyatı Cep Hastanesi ile 6 ay teknik servis garantisi 280 TL’dir. Ekran değişiklik yapma aletinıza özgü ekipman kullanarak uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafınca yapılır. Dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 24/7 güvenlik kameraları nezaret altında tutulur. Ekran değişiklik yapma süresi 30 dakika bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullandığınızda.

Huawei P8 Lite ekranı değiştikten sonrasında, telefondaki bilgiler silinmez. Aygıt performansında değişim yoktur. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilir. Garanti kartınız olması sebebiyle, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir teknik mesele ücretsiz olarak çözülür.

Huawei P8 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Huawei p8 Lite ekran değiştirme fiyatı 280 TL’dir. Ekran değiştirme aletinize özgü ekipman kullanarak 1 saat içinde uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafınca yapılır. Bu dehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Onarımların yapıldığı teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetim edilir.

  • Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Cihazda bulunan bilgiler bozulmadan kalır. Hiçbir şey silinmez. Ekran bile anahtar kilidini olmadan değiştirilebilir.
  • Ekran performansında, yani dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlükte değişiklik olmayacaktır.

Huawei p8 Lite ekran değiştirme sonrasında, telefonunuz Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilecektir. Garanti kartınız yardımıyla, ekranla ilgili tüm teknik sorunlar, kullanıcı hatası hariç, güvence süresi süresince ücretsiz olarak çözülür.

Huawei P8 Lite ekran değiştirme ekranı; Dokunmatik panel, iç ekran, ön cam ve dış çerçeve. 6 ay bizim tarafımızdan güvence. Ekran değiştirildikten sonra, teknik servisimizde gerekli tüm testler yapılır. Bu testler; Dokunmatik hassasiyet, ölü piksel kontrolü, Ekran Renk değerleri, Ahize ses kontrolü ve fotokopi makinesi. Telefonunuzun tesliminden sonrasında, teknik personelimiz lüzumlu tüm kontrol adımlarını gerçekleştirecek ve bunları denetiminize sunacaktır.

Huawei P8 Lite Ekran Değişimi

Huawei P8 Lite ekranı düşme, uygulanan basınç sebebiyle ön camın kırılması, iç ekran darbelere bağlı olarak kırılabilir ve görüntü telefonda görünmeyebilir. Buna ek olarak, dokunmatik alanın bir kısmı veya tamamı yazdırılamaz.

  • Kullanılan ürün orijinal olmalıdır.
  • Ekran değiştirme nitelikli Huawei teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
  • Teknik servis odası lüzumlu tüm gereksinimleri karşılamalıdır.
  • Ekranın değiştirilmesinden sonra, aletiniz garanti kartı ile teslim edilmelidir.
  • Bilgileriniz silinmemeli ve kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilmelidir.

Huawei P8 Lite ekran değiştirme teknik servisimizde nasıl yapılır, neye dikkat edilir ve size hangi ayrıcalıklar verilir aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Bu şeklinde durumlarda, profesyonel Huawei teknisyenleri tarafınca ekran değişiklik yapma problemi çözecektir. Ekran değişiklik yapma düşünülmelidir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın