Huawei P8 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Huawei P8 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 299 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Huawei P8 ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. Huawei P8 ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla Huawei P8 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

Huawei P8 ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile beraber 299 TL’dir. Değişiklik meydana getirilen ekran camı %100 orjinaldir. Uzman teknisyenlerimiz aletinı inceledikten sonra kırılmış ekranı çıkartır ve ardından yeni ekran ekip işlemi gerçekleştirilir.

Huawei P8 ekran değişimi özel olarak yurt dışından getirtilen Huawei P8 makinesi ve ekipmanları ile yapılır. Değişiklik yapılmış olduktan sonra beğeninize sunulur. İlk günkü haline getirilmeyen yahut sizler tarafınca beğenilmeyen ekranların ücreti geri iade edilir.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Huawei P8 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Huawei P8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei P8 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize, statik elektrik ücretsiz ve 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetim. Telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisim.com imzalı ve akıllı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değişikliğinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığına daha yakından bakmak için Huawei teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Aşağıdaki video vesilesiyle tüm ayrıntılarla Huawei P Smart 2018 ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

Huawei P8 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman SAMSUNG teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Samsung Galaxy S3 mini ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Galaxy s3 mini ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Huawei P8 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Huawei P8 ön camını onarım ederken, nitelikli Huawei teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Huawei P8 cam değişiklik yapma için bir Huawei ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Huawei P8 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Huawei P8 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

Huawei P8 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Sahip olduğu profesyonel ekipmanlar, teknik veri ve becerisi yüksek personel, stabilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış bir ortamda hizmet veren teknik servisimiz Huawei P8 ekran değişimi benzer biçimde mevzularda kafi informasyon birikimine haizdir. Herhangi bir nedenle düşen, kırılan, çatlayan, bir yere çarpılan yahut sıvı ile teması söz mevzusu olan cihazlarda ekranın tüm bileşenleri ile ya da kısmen değişimi gerekebilir.

299 TL tamir bedeli ile ekran değişimi meydana getiren teknik servisimiz, itinalı bir işçilik ve orijinal parça kullanımı mevzularına önem vermektedir. Ekran arızalarında değişmesi söz konusu olan parçalar genel itibariyle ön cam ve dış panelin yanı sıra dokunmatik kısım ve iç ekrandır. Değişen parçaların adedine ve gösterilen işçilik performansına bağlı olarak nihai tamirat bedeli değişkenlik gösterebilmektedir. Kimi süre düşme ve çarpma olmadan da cihaz ekranlarında mürekkeplenme, farklı renklerde çizgiler oluşma şeklinde durumlar söz mevzusu olabilmektedir.

Orijinal parçalar ile değişiklik yapma sürecini müteakip çeşitli testlerle telefonun kullanım performansı ölçülmektedir. Müşterinin son kez test etmesinin peşinden güvence belgesi imzalanıp kaşelenip aygıt ile beraber teslim edilerek süreç sonlanmış oldurılmaktadır. Güvence süresince ve güvence sonrasında da Huawei P8 ekran değişimi yapan teknik servisimiz, yalnız donanım değil yazılım problemleri mevzusunda da uzmandır. Hesaplı tamirat bedelinin yanı sıra kaliteden ödün vermeyen işçilikle teknik servis olarak hizmetinizdeyiz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın