Huawei P20 Pro Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei P20 Pro Ekran Değişimi yapma fiyatı 1490 TL’dir. Tam bir iç ekran, ön cam ve dokunmatik alandan oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Ekran değişiminden sonra bilgileriniz asla silinmeyecektir. Telefonun ekran performansının çözünürlüğünde, doğrusu dokunmatik hız hassasiyeti ve ekran parlaklığında bir değişiklik yoktur. Huawei P20 Pro Ekran Değişimi süresi hizmetimizde ortalama 1 saattir. Bu 3 (üç) iş günü bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti yarar. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı ekran güvence kartı ile beraber geliyor. Ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki garanti süresi süresince karşılaşılan teknik problemler, HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

 • Aletinizin kırık ön camını özel makinelerle kolayca çıkarabiliriz.
 • Ekranınızı özel çözümlerle temizleyip uygulama konumuna getiriyoruz.
 • Orijinal ön camlarımızdan birini alıp OCA uyguluyoruz.
 • Ekran ve ön cam yada dokunmatik panelleri entegre etmek için ekran üretiminde fabrikalar tarafından kullanılan OCA (optik şeffaf Yapıştırıcı).
 • Firmamız imalat sistemi olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapmaktadır. (Bazı şirketler bunu UV jel ile yapar. UV jel tavsiye edilen bir yapıştırıcı değildir.

Huawei P20 Pro Ekranı Kırıldı

Huawei P20 Pro ekranı kırılırsa yada ön cam kırılırsa, tam bir ekran, dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve harici panelden oluşan orijinal ürünü kullanarak ekranı değiştirebilirsiniz. Ekranı değiştirmeden önce;

 • Kullanılan ürünün özgünlüğü,
 • profesyonel bir HUAWEİ teknisyeni tarafından değiştirme,
 • Telefon size bir ekran garanti kartı ile teslim edilir,
 • Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlar,

telefonunuzun sağlığı için olduğu kadar pürüzsüz hizmet için de çok önemlidir. Cep Hastanesi Huawei P20 Pro ekranı nasıl onarılır?

DİKKAT:Telefonunuzda görüntü veya dokunmatik çalışmıyor ise komple ekran değişmesi gerekir

Huawei P20 Pro Ön Cam Değişim Fiyat Sorunuz
Huawei P20 Pro Ekran Değişim Fiyat 1490 TL

Huawei P20 Pro Ekran Değişimi

Huawei P20 Pro ekran değişiklik yapma fiyatı 6 aydır Cep Hastanesi teknik servis garantisi 1450 TL’dir. Ekran değiştirme, telefonunuza özgü uygulaman ekipmanı kullanılarak lüzumlu teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada deneyimli ve deneyimli HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafınca yapılır.

Huawei p20 Pro ekran değişiklik yapma vakit 1 saat eğer çağrı bizim teknik servis adresi. Bu dehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti.

 • Bilgileriniz asla silinmeyecek. Telefon sıfırlanmadı.
 • Telefonun ekran performansında herhangi bir değişiklik yok, kısaca dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı – çözünürlük.
 • Ekran kalitesi ilk gün performansa geri rotatif.
 • Ekranı değiştirdikten sonra arzu ettiğiniz kadar telefonu araştırma ve herhangi bir tereddüt veya sevmediğim varsa size iade etme hakkına haizdir.
 • Aletiniz 6 aylık Cep Hastanesi onaylı ekran güvence kartı ile size teslim edilir.

Bir güvence kartınız olması sebebiyle, HUAWEİ teknisyenlerimiz kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik problemleri çözecektir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın