Huawei P10 Plus Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei P10 Plus Ekran Değişimi fiyatı 570 TL’dir. Ekran değiştirme sadece 30 dakika içinde uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafınca yapılır. Bu süreç 3 (üç) iş günü bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti yarar. Dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Telefondaki tüm bilgiler bozulmadan kalır. Ekran performansında, kısaca dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğünde değişim olmayacak.

Huawei P10 Plus ekran değiştirme işleminden derhal sonra, telefonunuz 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir. Huawei teknisyenlerimiz tarafınca çözüldü.

Huawei P10 Plus orijinal ekran ve cam değiştirme hizmeti kısa sürede yapılır.

Firmamız ekran, cam değişimi, soket değişimi, anakart onarımı, renk değişimi, kasa değişimi, geri kasa değişimi, donma sorunu, büzülme problemi, açma düğmesi problemi, markanızın yazılım problemleri şeklinde cihazınızın tüm arızalarını yapar.

Huawei P10 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Huawei P10 Plus ekran değiştirme, telefonunuz için özel olarak geliştirilmiş cihazların yardımıyla ustalaşmış Huawei teknisyenlerimiz tarafınca yapılır. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ancak, 24/7 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

  • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • 2 taraflı xiaomi Teknik tarafınca sağlanan kargo nakliye hizmetini kullandığınızda, ekran değiştirme süresi hizmetimizde yalnız 30 dakika ve 3 (üç) iş günüdür.
  • Bilgileriniz (kişiler, uygulamalar, galeriler, Notlar vb.) asla silinmez. Son kalır.
  • Performansta bir değişiklik yok, yani dokunmatik hız ve duyarlılık, ekran parlaklığı ve çözünürlüğü.
  • Hizmetimize erişince, telefon ekranını ekran değişiminden sonrasında arzu ettiğiniz kadar inceleme şansınız var.
  • Değişiklikten sonra herhangi bir şüpheniz var ise geri ödeme hakkına sahipsiniz.

Bundan hemen sonrasında, bir 1 ay Huawei Teknik Servis garanti Belgesi hazırlanmış olur. Garanti belgeniz yardımıyla, ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaştığınız problemler Huawei teknisyenlerimiz tarafınca çözülür.

Huawei P10 Plus Ekran Değişimi

Huawei P10 Plus ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, dokunmatik etkinin bir sonucu olarak basmaz yada görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

  • Ekran değiştirme uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
  • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
  • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
  • Ekranın onarılmasından 1 ay sonra teknik servis garantisi sunabilmelidir.

Cep Hastanesi, Türkiye rekorunu elinde tutan döviz ekranıyla bir oldukça ayrıcalığın yanı sıra yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor. Ekran değiştirme kaydı, Huawei Teknik Youtube kanalınızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımız tarafınca kanıtlanmıştır.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın