Huawei P10 Lite Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 aydır Cep Hastanesi teknik servis garantisi 320 TL’dir. Telefonunuzun ekranı kırılırsa, dokunmatik alan çarpmanın bir sonucu olarak çalışmaz, ön cam kırılırsa, dahili ekran + ön cam + dokunmatik ekran + dış panelden oluşan orijinal ekran değiştirilmelidir. Teknik servisimizde ekran değişiklik yapma süresi 1 saat ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığınızda, bu süre 3 (üç) iş günüdür.

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi sonrası bilgileriniz asla silinmeyecek ve telefon performansında herhangi bir değişim olmayacaktır. Son olarak, cihazınız 6 ay süresince Cep Hastanesi ile imzalanmış ve damgalanmış bir teknik servis güvence kartı ile size teslim edilir.

 • Cihazınız ilk deneyimli usta tarafınca kontrol edilir ve problemler size bildirilir.
 • Cihazın sorunları tespit edildikten sonra fiyat detayları verilir. Aygıtı onarmak için belirli adımlar atılır: ekran çıkarılır ve herhangi bir toz, cam parçacıkları yada parçacıklar çıkarılır.
 • Ekran değiştirme işlemi yapılmış olduktan sonrasında, yeni ekran bizim yedek usta tarafından kontrol edilir. Dokunma ve performans testleri yapılır. Huawei P10 Lite telefon herhangi bir mesele yoksa, ekran kontrol etmeniz için size verilecektir.

DİKKAT:Cihazınızda görüntü veya dokunmatik çalışmıyor tümüyle ekran değişmesi gerekir

Huawei p10 Ön Cam Değiştirme Fiyatı Sorunuz
Huawei p10 Ekran Değişimi Fiyatı 320 TL

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei P10 Lite ekran değiştirme fiyatı 6 aydır Cep Hastanesi ile imzalanmış ve damgalanmış teknik servis garantisi 320 TL’dir. Ekran değişiklik yapma cihazınıza özgü ekipman kullanarak uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir.

 • Huawei p10 Lite ekranını değiştirirken, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış açık oturum ile tamamlanmış Orijinal Ürün kullanılır.
  Cihazdaki bilgiler, kişiler, fotoğraflar, videolar, uygulamalar ve benzeri veriler silinmez.
 • Aletinizin performansında herhangi bir değişim yoktur, doğrusu dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.
 • Huawei P10 lite ekran onarımı tamamlandıktan sonrasında, teknik servis garanti kartınız 6 ay boyunca Cep Hastanesi ile hazırlanır ve imzalanır. Bir güvence kartınız olsa bile, en ufak bir mesele bile (kullanıcı hatası hariç) ücretsiz olarak çözülür.

Huawei P10 Lite ekranı ve öteki parça değişimleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen yorum alanına yazın yada teknik Servisimizi arayın. Tüm sorularınız uzmanlarımız tarafınca ayrıntılı olarak cevaplandırılacaktır.

Ekran değişikliğinin yapıldığı teknik servis odası, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmış teknik servis odamızda gerçekleştirilmektedir.

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi

Huawei P10 Lite ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, dokunmatik etkinin bir sonucu olarak basılmaz yada görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

 • Ekran değiştirme uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
 • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
 • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
 • Ekranın onarılmasından 1 ay sonrasında teknik servis garantisi sunabilmelidir.

Cep Hastanesi, Türkiye rekorunu elinde tutan döviz ekranıyla bir oldukça ayrıcalığın yanı sıra yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor. Ekran değiştirme kaydı, Huawei Teknik Servis Youtube kanalınızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımız tarafından kanıtlanmıştır.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın