Huawei Nova Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei Nova Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay Cep Hastanesi ile teknik servis garantisi 310 TL’dir. Ekran değiştirme sadece 1 saat içinde uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafından yapılır. Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Telefondaki dosyalarınız ve bilgileriniz asla silinmez. Cihaz performansında değişiklik yoktur.

Cihazınız Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile 6 ay süresince size teslim edilir. Bu şekilde, kullanıcı hatası dışındaki ekranla ilgili herhangi bir mesele ücretsiz olarak çözülebilir. Ekran değişiklik yapma dikkatli yapılmalıdır. Uzman Cep Telefonu tamiri olarak, her zaman işlemlerimizi takip ediyoruz ve müşterilerimizin geri dönüşünü beklemekten mutluluk duyuyoruz.

Huawei Nova Ekran Değişimi

Huawei Nova ekranı kırıldığında, ön cam kırılır, dokunmatik etkinin bir sonucu olarak basmaz veya görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

 • Ekran değişiklik yapma nitelikli ve deneyimli Telefon onarım teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır ,
 • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
 • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
 • Ekranın onarılmasından 1 ay sonrasında teknik servis garantisi sunabilmelidir.
 • Telefon tamiri, Türkiye rekorunu elinde tutan ekran karşılığında bir oldukça ayrıcalığa sahip ve aynı zamanda yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor.

Bizim ekran değişiklik yapma kayıt teknik Youtube kanalında bizim videolar ve paylaşılan fotoğraflar ile kanıtlanmıştır.

DİKKAT:Telefonda görüntü veya dokunmatik çalışmıyor ise komple ekran değişmesi gerekir

Huawei Mate 7 Ön Cam Değiştirme Fiyatı Sorunuz
Huawei Mate 7 Ekran Değiştirme Fiyatı 310 TL

Huawei Nova Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei Nova ekran değişiklik yapma, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve ayrıca cihaza özgü ekipmanı kullanarak 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetim edilen teknik servis odamızda uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Ekran kırılması yada ön cam çatlama problemi ile teknik servisimize gelen telefonunuz sırası ile aşağıdaki işlemlerden geçer.

 • Aletiniz alan kişi temsilcileri tarafınca teknik servis odasına alınır.
 • Uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz ücretsiz arıza teşhisi yaparlar.
 • Kırık ekran, lüzumlu koşulları elde eden teknik servis odamızda telefondan dikkatlice çıkarılır.
 • Cihazda biriken tüm kir, toz ve diğer parçacıklar temizlenir.
 • Sökülmüş ekran yerine, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün takılmıştır.
 • Telefonun tüm testler yapılır ve inceleme için size sunulmuştur. Kontrol aşamasında herhangi bir tereddüt olsa bile, geri ödeme talebiniz var.
 • Son olarak, telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Garanti kartınız yardımıyla, ekranla ilgili en minik bir mesele bile ücretsiz olarak çözülür.

Huawei teknisyenlerimiz, Huawei ekran değişiklik yapma işleminin teknik servisimizde nasıl yapıldığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için video görüntüleri çeker. Örneğin, aşağıdaki videoda Huawei Mate 9 ekran değişikliğini ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın