Huawei Mate S Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Huawei Mate S Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 aydır Cep Hastanesi teknik servis garantisi 499 TL’dir. Ekran değişiklik yapma, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ürünü kullanarak uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekran onarımından sonrasında bilgileriniz bozulmadan kalır ve silinmez. Telefon performansında değişiklik yok.

Huaweı Mate S ekran değişiklik yapma sonrasında ekran kırılması ve ön cam çatlama problemi önlemek için 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı hazırlanır ve size teslim edilir.

Huawei Mate S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei Mate S ekran kırık ise, ön cam kırık olduğunu, dokunmatik tesiri bir sonucu olarak basmaz, veya iç ekran kırılması nedeniyle göstermezse, ekran değiştirilmesi gerekir. Huawei Mate S ekran değişiklik yapma fiyatı, Cep Hastanesi tarafınca sağlanan 6 aylık teknik servis garantisi ile 349 TL’dir. Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

  • Huawei Mate S ekran değişiminden sonrasında, telefondaki bilgiler silinmeyecek, olduğu benzer biçimde kalacaktır. Cihazınızın performansında kesinlikle bir değişim yoktur, doğrusu dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.
  • Huawei Mate S ekran değişiklik yapma cihazınıza özgü ekipman kullanarak uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafınca yapılır.
  • Teknik servis odamız, telefonunuzun güvenliği için gerekli tüm koşulları sağlar. Başka bir deyişle, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Ek bir önlem olarak, 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetlenir.
  • Ekranı değiştirdikten sonra, telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar denetim etmenize izin verilir. Herhangi bir anlaşmazlık veya tereddüt durumunda, bir geri ödeme hakkına haizdir.

Hemen arkasından Cep Hastanesi imza ve Damga ile teknik servis güvence kartınız 6 ay süresince hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde, ekranla ilgili kullanıcı hatasıyla ilgili herhangi bir mesele ücretsiz olarak çözülebilir.

DİKKAT:Telefonunuzda görüntü veya dokunmatik çalışmıyorsa komple ekran değişmesi gerekir

Huawei Mate S Ön Cam Değiştirme Fiyatı Sorunuz
Huawei Mate S Ekran Değiştirme Fiyatı 349 TL

Huawei Mate S Ekran Değişimi Videosu

Huawei Mate S ekran tüm hizmetleri hepimiz Huawei elinde teknik servis uzmanları ve teknisyenleri sağlanan odanın koşullarını değiştirebilmek için gereken özel ekipman kullanılarak yapılan ekran değişimleri Türkiye için üstün dereceli tutan. Kırık ekran ile hizmetimize gelen aletinızın ekranı özel ekipman kullanılarak kaldırılır. Performansı arttırmak için tüm kir, toz ve öteki parçacıklar temizlenir. Orijinal Huawei Mate s ekran demonte ekran ile değiştirilir.

Huawei ekran değişikliklerinin teknik servisimize nasıl yapıldığı hakkında ayrıntılı informasyon vermek için teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Örneğin, aşağıdaki video üzerinden Huawei Mate 9 ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

Huawei Mate S Ekranım Kırıldı Garantiye Kapsamına Girecek Mi

Huawei Mate S ekranı bozulduğunda, sorulan ilk soru Huawei Mate S ekranı güvence hizmetinin maliyetini kapsıyor mu?. Tüm telefon üreticileri için, ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe ve sıvı teması sebebiyle ekran arızası tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir güvence kapsamı dışındadır.

Eğer Sigorta ve sigorta sözleşmesi varsa aletiniz olsun, bir ekran kırılma fıkra varsa, sigorta şirketi ücretsiz olarak ekranı değiştirebilirsiniz lütfen unutmayın. Bu nedenle, bir kaskonuz varsa, şirketle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın