Huawei Mate 9 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei Mate 9 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 380 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Huawei Mate 9 ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. Huawei Mate 9 ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla Huawei Mate 9 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

Huawei Mate 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile beraber 380 TL’dir. Değişiklik meydana getirilen ekran camı %100 orjinaldir. Uzman teknisyenlerimiz aletinı inceledikten sonra kırılmış ekranı çıkartır ve ardından yeni ekran ekip işlemi gerçekleştirilir.

Huawei Mate 9 ekran değişimi özel olarak yurt dışından getirtilen Huawei Mate 9 makinesi ve ekipmanları ile yapılır. Değişiklik yapılmış olduktan sonra beğeninize sunulur. İlk günkü haline getirilmeyen yahut sizler tarafınca beğenilmeyen ekranların ücreti geri iade edilir.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Huawei Mate 9 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Huawei Mate 9 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei Mate 9 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize, statik elektrik ücretsiz ve 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetim. Telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisim.com imzalı ve akıllı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değişikliğinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığına daha yakından bakmak için Huawei teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Aşağıdaki video vesilesiyle tüm ayrıntılarla Huawei P Smart 2018 ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

Huawei Mate 9 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Huawei teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Huawei Mate 9 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Huawei Mate 9 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Huawei Mate 9 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Huawei Mate 9 ön camını onarım ederken, nitelikli Huawei teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Huawei Mate 9 cam değişiklik yapma için bir Huawei ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Huawei Mate 9 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Huawei Mate 9 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

Huawei Mate 9 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Mate serisi ile kullanıcılara kaliteyi hesaplı bir halde edinme imkanı elde eden Huawei, satış sayısını artıran bir marka olmuştur. Aldığı darbe neticesinde ekranı kırılan Huawei Mate 9 ekran değişimi söz konusu olduğunda teknik servisimiz, deneyimli ve yetenekli ekibi ile hizmetinizdedir. Ekran kırılmasının yanı sıra çatlama, mürekkeplenme, çizikler belirmesi benzer biçimde bazı olumsuz durumlarda da teknik servisimiz orijinal parçalarla hizmet vermektedir.

En kısa sürede teslimat, orijinal parça kullanımı ve kaliteli işçilik parolasıyla satın alan memnuniyetini yakalamaya çalışan teknik servisimiz, statik elektrikten arındırılmış steril bir ortamda tamirat ve değişiklik işlemi gerçekleştirmektedir. 380 TL bedelle Huawei Mate 9 ekran değişimi meydana getiren teknik servisimiz, ek olarak yazılım mevzusunda da deneyim sahibidir. Yazılım güncellemesinden ana kart arızasına, soket değişiminden kasa değişimine kadar bir çok hizmet itina ile verilmektedir.

İç ekran, dokunmatik yüzey, dış panel ve ön cam gibi ekranı oluşturan parçaların arıza ve hasar vaziyet tespiti yapılmış olduktan sonra parçalar orijinali ile değiştirilmektedir. Özel yapıştırıcı ile kasaya tutturulurken Huawei’nin üretimde kullandığı yapıştırıcı malzemeyi kullanıyoruz. Yapıştırma sürecinin peşinden UV cihaz ile dondurma süreci gerçekleştirilmektedir. Yapılan testler sonucunda dokunmatik özelliğinin yanı sıra ekran parlaklığı şeklinde konforlu kullanıma yönelik değerlendirmeler yapıldıktan sonrasında aygıt, müşterinin beğenisine sunulmaktadır. Beğenildikten sonrasında garanti belgesini kaşeleyip imzalayan teknik servisimiz garantili bir halde çalışmaktadır.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın