Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi yapma fiyatı 349 TL’dir. Uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz, ekipmanı özel ekipman kullanarak 1 saat içinde değiştirebilir. Dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Ekran performansı, dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığının çözünürlüğü, orijinal güne basar. Ayrıca, telefon bilgileri silinmeyecek, öyle kalır.

Daha sonrasında 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanmış olur ve size teslim edilir, böylece kullanıcı hatası dışındaki tüm sorunlar firmamıza aittir ve ücretsiz olarak çözülebilir.

  • Cihazınızın kırık ön camını özel makinelerle kolayca çıkarabiliriz.
  • Ekranınızı özel çözümlerle temizleyip uygulama konumuna getiriyoruz.
  • Orijinal ön camlarımızdan birini alıp OCA uyguluyoruz.
  • Ekran ve ön cam yada dokunmatik panelleri entegre etmek için ekran üretiminde fabrikalar tarafından kullanılan OCA (optik şeffaf Yapıştırıcı).
  • Firmamız imalat sistemi olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapmaktadır. (Bazı şirketler bunu UV jel ile yapar. UV jel tavsiye edilen bir bağ değildir.

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei Mate 10 Lite ekran değiştirme fiyatı 6 ay Cep Hastanesi Teknik servis garantisi ile 349 TL. Ekran değişiklik yapma, tamamen sterilize edilmiş ve statik olmayan teknik servis odamızda uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Kullanılan ekran orijinaldir. Ekran değişimi sırasında özel ekipman kullanılır ve teknik servisimiz 7/24 güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Ekran değiştirme süresi yalnız 1 saattir.

Huawei Mate 10 Lite ekran değişiklik yapma sonrasında, teknisyenlerimiz ilk kontrol edilir. Peşinden, telefonunuz alan kişi temsilcileri tarafınca incelenmek üzere size sunulacaktır. Bu aşamada, cihazınızı istediğiniz kadar kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir ihtilaf yada tereddüt durumunda, sorgulanmayan ücret iade edilir.

DİKKAT:Telefonunuzda görüntü yada dokunmatik Çalışmıyorsa komple ekran değişmesi gerekir

Huawei Mate 10 Ön Cam Değişim Fiyatı Sorunuz
Huawei Mate 10 Ekran Değişim Fiyatı 349 TL

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei Mate 10 Lite ekran tüm hizmetleri bizler Huawei elinde teknik servis uzmanları ve teknisyenleri sağlanan odanın koşullarını değiştirmek için ihtiyaç duyulan özel ekipman kullanılarak yapılan ekran değişiklikleri Türkiye için rekor tutan. Kırık ekran ile hizmetimize gelen cihazınızın ekranı özel ekipman kullanılarak kaldırılır. Performansı arttırmak için tüm kir, toz ve diğer parçacıklar temizlenir. Orijinal Huawei Mate 10 Lite ekran demonte ekran ile değiştirilir.

Huawei ekran değişikliklerinin teknik servisimize nasıl yapıldığı hakkında detaylı informasyon vermek için teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Örneğin, aşağıdaki video üzerinden Huawei Mate 10 Lite ekran değişiklik yapma seyredebilirsiniz.

Ekran ve Cam Değişiminde Dikkat Etmeniz gerekenler

  • Telefonunuzu açtığınızda resim yoksa, ekranı değiştirmelisiniz.
  • Telefonu açmış olduğunuzda, yalnızca bir ekran görüntüsü varsa ve dokunma çalışıyorsa ön camı değiştirmeniz gerekir.

Tüm telefon markaları onarım ve servis için garanti altındadır. Mağazamıza gelirseniz, telefonunuzun arızasına ve modeline bağlı olarak arızalı cihazınızı 30 ila 60 dakika içinde onarıp teslim edeceğiz. İstanbul’da yaşıyorsanız, sadece işinizden dolayı gelemiyorsanız veya başka şehirde yaşıyorsanız, arızalı telefonunuzu size en yakın nakliye şirketine teslim edin ve aynı gün tamir edip size geri göndeririz. (eğer bildirişim numaranızı ve Kargo telefonunuzun başarısızlığını eklerseniz, bizlere daha hızlı ve daha hızlı işlem yapmanıza yardımcı olacaktır).

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın