Huawei Honor 7 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Huawei Honor 7 Ekran Değişimi fiyatı 349 TL. Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında 6 ay ‘ dır. Ekran değiştirme, özel ekipmanlarla tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzmanlaşmış ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu şekilde, aletinizdeki bilgiler ekranı değiştirdikten sonra silinmeyecektir. Ekran değişiklik yapma süresi sadece 1 saattir.

Huawei Honor 7 ekran değiştirildikten sonra, tüm testler teknisyenlerimiz tarafından tek tek gerçekleştirilir. Daha sonrasında, müşteri temsilcilerimiz aletinizi incelemeniz için sunacaktır. Telefonunuzu istediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir sorun, şüphe yada beğenmezseniz, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamaınızı verirseniz, öncelikle güvence kartınız hazırlanır, kırılmaz cam koruyucu hediyeniz eklenir ve aletiniz size teslim edilir.

Müşterilerimizin isteğine bakılırsa orijinal parçaları, orijinal parçalara yakın parçaları ve alt sanayi parçalarını kullanabiliriz.

En kaliteli hizmeti sunmak için çalışma, bizim hizmet de sunuyor:

  • Ekran değişikliği sebebiyle, görüntü, ses, belge benzer biçimde hiçbir belge telefonunuzdan silinecektir.
  • Ekranınız 1 saat içinde değişir.
  • Tüm değişimlerden sonra, parçalarımız ve emeğimiz 6 ay garantilidir.
  • Ekranı değiştiren müşterilerimize kırılmaz cam hediyemizdir.
  • Ekran değişiklik hizmeti için telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonrasında telefonunuz size gönderilecektir.

Huawei Honor 7 Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei Honor 7 ekran değiştirme fiyatı 6 ay Cep Hastanesi Teknik servis garantisi ile 299 TL. Ekran değişiklik yapma, tamamen sterilize edilmiş ve statik olmayan teknik servis odamızda uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Kullanılan ekran orijinaldir. Ekran değişimi sırasında özel ekipman kullanılır ve teknik servisimiz 7/24 güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Ekran değiştirme süresi yalnız 1 saattir.

Huawei Honor 7 ekran değişiklik yapma sonrasında, teknisyenlerimiz ilk kontrol edilir. Peşinden, telefonunuz alan kişi temsilcileri tarafınca incelenmek üzere size sunulacaktır. Bu aşamada, cihazınızı istediğiniz kadar kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir ihtilaf yada tereddüt durumunda, sorgulanmayan ücret iade edilir.

DİKKAT:Telefonda görüntü veya dokunmatik bozuk ise komple ekran değişmesi gerekir

Huawei Ascend GR3 Ön Cam Değişim Fiyatı Sorunuz
Huawei Ascend GR3 Ekran Değişim Fiyat 299 TL

Huawei Honor 7 Ekran Değişimi

Huawei Honor 7 cep telefonları, yere düşen, etkileyen veya istemsiz baskı sonucu ekranı kırabilir. Bu şekilde bir durumla karşı karşıya kalırsanız, ekranı değiştirmelisiniz.

Ekran değişiklik yapma, nitelikli ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır ve ürünler orijinal tek seri numarasından oluşmalıdır, kısaca dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panel. Cep telefonlarının değişimi ve onarımı ile Cep Hastanesi ekranının Türkiye rekorunu kıran yada çatlayan ekran değişikliklerini cep telefonunuza ve orijinal görünümünüze kavuşturabilir.

Cep Hastanesi

Teknik servisimiz Cep Hastanesi Cep telefonu onarım servisi ile ekran ve garantili değişiklik sunan Türkiye rekoru kurumsal bir kurumdur. Ekran değişiklik yapma kayıtlarımız Galeri sayfamızdaki görseller ve videolar ile kanıtlanmıştır ve bu sayfalardaki fotoğraflar ve videolar telif hakkıyla korunmaktadır. İlgili sayfaya giriş yaparak dilediğiniz şeklinde inceleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi Huawei Honor 7 ekran değişiklik yapma Teknik Servis İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer verilmiştir. Ekran değişiklikleri ve uzman Huawei teknisyenleri binlerce 14 senelik tecrübesi ile, kırık yada kırık ekranlar orijinal durumuna geri yüklenecektir. Türkiye’nin 81 iline kurumsal Yurtiçi taşıma ile meydana getirilen anlaşmalar yardımıyla ikili ücretsiz ve güvenli kargo hizmeti veriyoruz. İstanbul’da yaşıyorsanız, aşağıdaki Adres bilgilerimizle doğrudan teknik servisimize gelebilir ve İstanbul dışında yaşıyorsanız, kargo gönderme sayfamıza girerek aletinizi bize gönderebilir ve ekran değişikliği yapabilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın