Huawei Ascend P7 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Huawei Ascend P7 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay Cep Hastanesi Teknik servis garantisi ile 299 TL. Ekran değiştirme, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipman kullanan uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Aynı zamanda, kullanılan ekran, tam tek parça, kısaca iç ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ve seri numarası ürünüdür. Bu şekilde, bilgileriniz ekran değiştirme aşamalarında asla silinmeyecek, telefonunuzun performansında herhangi bir değişiklik olmayacak, doğrusu dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı. Ekran değişiklik süresi 1 saat bizim teknik servis gelirseniz, 3 (üç) iş günü eğer nakliye sağlamak.

Huawei Ascend P7 Ekran Değişimi sonra, telefonunuz tüm testlerden geçecektir. Sonrasında yorum takdir sunulmaktadır. İnceleme aşamasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir anlaşmazlık yada tereddüt iadesi hakkına sahiptir. 6 ay sonrasında Cep Hastanesi Teknik servis güvence kartınız hazırlanmış olur ve aletinız size teslim edilir. Garanti kartınız yardımıyla, ekranınızda olabilecek herhangi bir sorun anında çözülür.

Huawei Ascend P7 Ekranım Kırıldı Garanti Kapsamına Girecek mi

Huawei Ascend P7 cep telefonu kullanıcıları sık sık Huawei Ascend P7 ekranının sorusunu sordu kırık – kırık cam, güvence kapsamında soru. Ne yazık ki, telefon üreticileri güvence kapsamında değildir, ekran sonları olarak, ön cam çatlama ve sıvı temas tüm kullanıcı hatası olarak kabul edilir. Ancak, bu noktada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir mesele var. Telefonunuzu satın almış olduğunuzda araç sigortanızı yapmış olduysanız, lütfen araç sigorta şirketinizle olan sözleşmenizi kontrol edin ve yetkililerle iletişime geçin. Ekranınızı ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

DİKKAT:Cihazınızda görüntü veya dokunmatik bozulursa tümüyle ekran değişmesi gerekir

Huawei Ascend p7 Ön Cam Değişim Fiyat Sorunuz
Huawei Ascend p7 Ekran Değişim Fiyat 299 TL

Huawei Ascend P7 Ekran Değişimi

Huawei Ascend p7 ekran değişiklik yapma fiyatı 299 TL’dir. Ekran değiştirme (onarım), tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz tarafından sadece 1 saat içinde özel ekipman kullanılarak gerçekleştirilir. Bu şekilde, telefonunuzda sahip olduğunuz bilgiler ekran değişikliği sırasında silinmeyecektir (olduğu gibi kalacaktır) ve aletinizin performansında herhangi bir değişiklik olmayacaktır, şu demek oluyor ki dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı.

En önemli konu şudur. Ekran değiştirme için dokunmatik ekran + iç ekran + ön cam + dış panelden oluşan orijinal ve seri numaralı ürün kullanılır.

Huawei Ascend P7 ekran değiştirme sonra uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tüm testleri tek tek gerçekleştirin. Her kontrol kaydedilir. Sadece teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameralarımız ile izlenmekte ve korunmaktadır. Test işlemi bittikten sonrasında, aletiniz takdir sunulacak. Aletinizi dilediğiniz kadar kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir ihtilaf veya tereddüt durumunda, ücretiniz soru sormadan iade edilecektir. 6 ay sonra Cep Hastanesi Güvence kartınız hazırlanmış olur ve telefonunuz size teslim edilir.

Huawei Ascend P7 Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Huawei Ascend P7 ekran değiştirme işleminden önce ve sonra, uzman Huawei teknisyenlerimizle icra ettiğimiz röportajların bir sonucu olarak, muayene aşamasında dikkat etmemiz gereken şeyleri sizinle tartıştık.

  • Huawei Ascend P7 ekran değişiklik yapma, tamamen sterilize edilmiş ve statik olmayan teknik servis odalarında özel ekipman kullanarak uzmanlaşmış ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
  • Huawei Ascend p7 ekranını değiştirirken, kullanılan ekran tam bir parça, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelli orijinal ekran olmalıdır.
  • Ekranın değiştirilmesinden sonra, 6 aylık bir teknik servis garantisi verilmeli ve garanti kartı ile güvence sağlanmalıdır.
  • Huawei Ascend P7 ekran değişiklik yapma sonrasında, bunu Gözden izin verilmelidir. Bilgileriniz asla silinmemelidir ve telefonunuzun performansında herhangi bir değişiklik olmamalıdır, doğrusu dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı.
  • Ekran değiştirildikten sonra kırılma / çatlama problemlerini önlemek için kırılmaz cam koruyucu giyilmeli ve bu hizmet size ücretsiz olarak sunulmalıdır.
  • Ekran 30 dakika ile 1 saat içinde değiştirilmelidir.

Cep Hastanesi 6 Maddenin hepsine uyanın ve yukarıda paylaşmış olduğumuz teknik servis rekoru Türkiye ekran değişikliklerine sahip.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın