Huawei Ascend P6 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Huawei Ascend P6 Ekran Değişimi yapma fiyat 299 TL. Cep Hastanesi Tarafınca verilen 6 aylık teknik servis garantisi altındadır. Ekran değiştirmede kullanılan ürünümüz %100 orijinal ve seri numarasıdır. Uzman HUAWEİ teknisyenlerimiz tarafınca ekranı onarım ettikten sonra, telefonunuz muayene için size sunulacaktır. Bu aşamada tereddüt etseniz bile ücretiniz iade edilecektir.

Huawei Ascend P6 ekran değiştirme tam tek parça orijinal ekranlar kullanılarak yapılır. Böylece iç ekran + ön cam + dokunmatik ekran + dış panel tek parça halinde değiştirilir. Orijinal ekran değişikliği yardımıyla, cihazınızın performansı, kısaca dokunmatik hız hassasiyeti ve ekran parlaklığı asla değişmez. Ekran değiştikten sonrasında bilgileriniz silinmez.

Huawei Ascend P6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei Ascend P6 ekran değiştirme için teknik servisimize getirilen veya gönderilen cihazlar İlk olarak teknisyenlerimiz tarafınca kontrol edilir. Bu kısa süreli testten sonra tamamen sterilize edilmiş ve sterilize edilmiş teknik servis odamızda değişitirilir. İlk olarak, Huawei teknisyenlerimiz tarafından Kırılan ekranınız, özel ekipman kullanarak telefonunuzdan ayrılır. Daha sonrasında cihazdaki tüm toz parçacıkları ve kirler özel makinelerimiz ile temizlenir. Buradaki amaç, zamanla azalan performansı arttırmaktır.

Telefondan kaldırılan kırık ekran orijinal ekran ile değiştirilir. Daha sonra telefonun tüm testleri tek tek gerçekleştirilir. Cihaz hazır olduğunda, araştırma için size sunulur. İncelemenizi tamamladıktan sonra, onaylamaınızı verdiğiniz anda garanti kartınız verilecektir. Cihazınızın ekranını yine kırmamak için, kırılmaz bir cam koruyucu hediye olarak eklenir. Teknik servisimizde meydana getirilen tüm ekran değişimleri özel güvenlik kameralarımızla kaydedilir.

DİKKAT:Telefonunuzda görüntü veya dokunmatik bozuk ise tümüyle LCD ekran değişmesi gerekmektedir

Huawei Ascend P6 Ön Cam Değişim Fiyatı Sorunuz
Huawei Ascend P6 Ekran Değişim Fiyatı 299 TL

Huawei Ascend P6 Ekran Değişimi

Huawei Ascend P6 akıllı telefonunuzun ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, dokunma çalışmaz yada görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Cep Hastanesi Huawei Ascend p6 ekran değiştirme, uzman HUAWEİ teknisyenleri tarafından %100 orijinal ve seri numarası ürünleri kullanılarak gerçekleştirilir ve fiyat kurulum dahil 299 TL’dir. Ekran değiştirildikten sonrasında, teknik servisimiz size 6 aylık bir garanti verir ve aletinız garanti kartı ile birlikte sunulur.

Huawei Ascend p6 ekran değişiklik yapma ürünleri orijinal ve tam tek parça olarak kullanılır. Yani dokunmatik + ön cam + iç ekran + dış panel tek parça halinde monte edilir. Kullanılan ekranın orijinal ve seri numarası ve Huawei teknisyenlerimizin uzmanlığı, cihazınızın performansını asla değiştirmez, telefonunuzdaki bilgiler silinmez.

Huawei Ascend P6 Ekranım Kırılırsa Garanti Kapsamına Girer Mi

Huawei p6 kullananlarının bilmek istediği ilk soru Huawei P6 ekranı bozuk, güvence kapsamında mı? Ekran sonları, ön camın çatlaması, telefonun dahili ekranının etkisi – dokunma kırılması, sıvı – su teması garanti kapsamında değildir. Bunun nedeni, kullanıcı hatası olarak tamamen kabul edilmesidir. Ancak, bir motor sigorta şirketiniz var ise telefonu aldıysanız, şirketin sözleşmesini kontrol etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Cep Hastanesi Huawei p6 ekran değişiklik yapma tarafından orijinal ürünler. Bu şekilde, cihazınızdaki bilgiler asla silinmez, telefonunuzun performansı değişmez. Telefonunuz bir güvence kartı ile birlikte gelir. 15 yıllık tecrübesi ile, Huawei P6 ekran değişiklik yapma var istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz yada aşağıdaki yorum alanında olabilecek herhangi bir soru sormak.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın