Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay Cep Hastanesi Teknik servis garantisi ile 300 TL. Özel ekipmanlarla tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda ekran değişimi yapılmaktadır. Kullanılan ekran tam tek parça, yani dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden kaynaklanır.

Huawei teknisyenlerimizin deneyimi ve uzmanlığı sayesinde, bilgileriniz ekran değişiklik yapma aşamalarında asla silinmeyecek ve aletinizin performansında herhangi bir değişim olmayacak, yani dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı. Ekran değişiklik yapma süresi yalnız 1 saattir.

Huawei Ascend G7 ekran değişiklik yapma sonrasında, tüm testler bizim HUAWEİ teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Daha sonra telefonunuz incelemeniz için beğeninize sunulur. Eğer aletinizi incelemek süre herhangi bir ihtilaf yada tereddüt varsa bir geri ödeme hakkına haizdir. Onaylamaınızı verirseniz, her şeyden önce, aynı problemi tekrar yaşamamak için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz eklenmiş olur. 6 ay sonra Cep Hastanesi Teknik servis güvence kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir. Güvence kartınız sayesinde, ekranınızla ilgili herhangi bir sorun anında çözülür.

DİKKAT:Telefonunuzda görüntü yada dokunmatik çalışmıyorsa komple ekran değişmesi gerekir

Huawei Ascend G7 Ön Cam Değişim Fiyat Sorunuz
Huawei Ascend G7 Ekran Değişim Fiyat 300 TL

Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi

Huawei Ascend G7 ekranınız bozulursa, Cep Hastanesi ile geçebilirsiniz. Ekran değişiklik yapma ücreti teknik servis garantisi ile 300 TL’dir. Ekran değişiklik yapma, özel ekipman kullanılarak tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli Huawei teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Bu şekilde, bilgileriniz ekran değiştirme aşamalarında asla silinmeyecek, telefonunuzun performansında herhangi bir değişiklik olmayacak, kısaca dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı. Onarım işlemlerinde kullanılan tam ekran, kısaca iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orijinal ve seri numarası ürünüdür. Ekran değiştirme süresi bir tek 1 saattir.

Huawei Ascend G7 ekran değiştirme sonrasında, tüm testler bizim Huawei teknisyenleri tarafınca özenle yapılır. Peşinden cihazınız incelemeniz için beğeninize sunulur. Telefonunuzu istediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. Bu aşamada karşılaşabileceğiniz anlaşmazlıklar, problemler veya tereddütler için geri ödeme hakkına sahipsiniz. Onayınızı verirseniz, öncelikle kırılmaz cam koruyucu hediyeniz eklenir. Daha sonrasında 6 ay süresince Cep Hastanesi Teknik servis güvence kartınız hazırlanmış olur ve telefonunuz size teslim edilir. Güvence kartınız yardımıyla, ekranınızda karşılaşabileceğiniz herhangi bir problem anında çözülür.

Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi yapma işleminden önce ve ne zaman, Huawei teknisyenlerimiz tarafından verilen önerilerimizi hemen aşağıda takip etmeniz önemlidir. Özellikle, cihazınızın geri döndürülemez sorunlarla karşılaşmaması için paylaşılan öğelere dikkat etmenizi öneririz.

  • Huawei Ascend G7 ekran değişiklik yapma, huawei’ye özgü ekipman kullanılarak tamamen sterilize edilmiş ve statik olmayan bir teknik servis odasında yapılmalıdır.
  • Huawei Ascend G7 ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + Dokunmatik Yüzey + ön cam + dış panelden oluşan orijinal ve seri ürünleri kullanmak esastır. Yalnız ön cam değişiklik yapma yada yardımcı ürünler kullanarak ekranı asla değiştirmeyin.
  • Huawei Ascend G7 ekran değiştirme sonrasında, bir 6 ay teknik servis güvence sağlanmalıdır, ve bu garanti güvence kartı ile sağlanmalıdır herhangi bir problem durumunda çözülecek.
  • Huawei Ascend G7 ekran değiştirme sonrasında istediğiniz kadar aletinizi incelemek gerekir. İnceleme sırasında, özellikle ekran parlaklığında yada telefon performansında hafifçe bir sorun olması durumunda geri ödeme hakkına haiz olmalısınız.
  • Huawei Ascend G7 ekranını değiştirirken, telefon bilgilerinizi asla silmemelisiniz.
  • Huawei Ascend G7 ekran değişiklik yapma sonra aynı sorunu önlemek için kırılmaz cam koruyucu giymek gerekir.

Cep Hastanesi ekran değişikliği tüm ayrıcalıkları varsa, gereksinimleri ve özellikleri yukarıda paylaştı. Aşağıdaki yorum alanında veya teknik Servisimizi arayarak ekran değiştirme ve diğer onarım işlemleri hakkında sahip olabileceğiniz her türlü soruyu sorabilir ve uzman Huawei teknisyenlerimiz tarafından cevaplandırabilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın