Htc One M8 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Htc One M8 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay güvence kapsamında EkranCamDegisimi.com 349 TL’dir. Ekran onarım aşamasında kullanılan ekranlar orijinal, seri numaralandırılmış ve ekran onarımı özel ekipman kullanılarak özel HTC teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilmektedir.

Ekran değiştirme ücreti teknisyen kurulumunu içerir ve orijinal ekranlarımız tam tek parça dokunmatik ekran + ön cam + dahili ekrandan kaynaklanır. Bu şekilde, telefonunuz ilk güne geri dönecektir. Bilgileriniz asla silinmeyecek ve değişiklik 1 saat içinde gerçekleşecektir.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Htc One M8 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Htc One M8 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Htc teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Htc One M8 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Htc One M8 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Htc One M8 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Htc One M8 ön camını onarım ederken, nitelikli Htc teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Htc One M8 cam değişiklik yapma için bir Htc ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Htc One M8 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Htc One M8 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

Htc One M8 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Htc One M8 ekran değişimi için uygulanan işlemler kayıt altına alınarak arşivlenir. Değişim sonrası garanti süresi ilk günden itibaren başlar. Telefonun arızası tespit edilir ve uygulanacak işlem müşteriye bildirilir. Müşterinin onayı alındıktan sonra cihaza bakım, onarım ve parça değişimi işlemleri uygulanır. Telefonun sorunu giderildikten sonra cihaz müşteriye ulaştırılır. Müşterinin telefonuna kısa bir sürede ulaşması için bu süreç kısa tutulmaktadır. Değişim esnasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Cihazdaki değişim, müşterinin onayı ile yapılmaktadır. Değişim sırasında kullanılan parçanın 6 aylık garanti süresi bulunur. Uygun fiyata kaliteli hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

Htc One M8 ekran değişimi firmamız tarafından 349 TL’ye yapılır. Camı çatlayan, ekranı çizilen veya kırılan cihazınızı bize getirerek tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Şubemiz İstanbul Pendik’te yer almaktadır. Hasarlı telefonunuzu elden getirebileceğiniz gibi ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla da ulaştırabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her ilinden gönderim yapılabilmektedir. Bakım, onarım ve parça değişim hizmetleri veren firmamız 12 senedir sizlerle buluşmaktadır. Uzman personeli ile değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Htc One M8 ekranı için uyumlu parçalar özel makinelerle yerleştirilir. Kırılan parçanın çıkarılmasıyla birlikte yerine yeni parça preslenir. Bu işlem ortalama 2 saat kadar sürmektedir. İşlem sonrasında cihazda kötü görüntü meydana gelmez. Yapılan işlemde telefonun LCD ekranı değiştirilmediğinden dolayı renkler ve parlaklık aynı kalır.Htc One M8 Ekran Değişimi için bu sayfamızıda ziyaret edebilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın