HTC Desire 830 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

HTC Desire 830 ekran değişimi fiyatı 349 TL‘dir. Ekran tamirinde komple kısaca iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ürün kullanılmaktadır. Cihaz performansında mutlaka değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde değişim süresi 1 saattir.

HTC Desire 830 ekran değişimi hemen sonra telefonunuz 6 ay EkranCamDegisimi.com imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede ekran ile yaşanılan en küçük bir problem dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

HTC Desire 828 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

HTC Desire 830 Ekran Değişimi Süreçleri

HTC Desire 830 ekranı yere düşme, üzerine baskı uygulanması ve sert bir zemine çarpmasından dolayı kırılabilir. Bununla birlikte bir tek ön cam çatlayabilir, dokunmatik basmayabilir, iç ekranda yaşanan kırılmalardan dolayı ise ekrana hiç görüntü gelmeyebilir. Bazı durumlarda ise mor, sarı ve benzeri tonlarda ekranda renk değişimleri yaşanabilir.

Sizlerde yukarıda anlatılan sorunlardan herhangi biri ile karşı karşıya kalmış iseniz bilmeniz gerekir ki ekran değişimi yapılmalıdır. Ancak dikkat edilmelidir ki kullanılan ekran full tek parça yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşmalıdır. Peki HTC Desire 830 ekran değişimi nasıl yapılmalıdır ?

Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odasının gerekli koşulları sağlıyor olması gerekir. Tamamen sterilize edilmiş olmalı ve statik elektrikten arındırılmalıdır. Hem de 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmalıdır.
Sizler için kıymetli olan bilgiler ne olursa olsun silinmemelidir. Bazen bir anı ya da fotoğraf dahi telefondan çok daha çok manevi değere haiz olabilir.
HTC Desire 830 ekran değişimi mutlaka uzman ve tecrübeli HTC teknisyenleri tarafından, telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.
Ekran tamiri öncesinde kullanılan ekranı ekran değişimi sonrasında ise cep telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar incelemenize izin verilmelidir.

En önemli mevzu ise telefonunuz 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir. Bu sayede, güvence süresi dahilinde yaşayacağınız en küçük bir mesele dahi anında çözüme kavuşturulmalıdır.
EkranCamDegisimi.com Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulundurmaktadır. Yukarıda anlatmış olduğumuz 7 madde tüm hatları ile birlikte uygulanmaktadır. Derhal aşağıda bulunan iletişim adresleri ile beraber teknik servisimizle mesajşime geçebilir ve HTC Desire 830 ekran kırılması sorununun ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

HTC 830 Ekranı Kırıldı güvence Kapsamına Girer Mi?

Teknik servisimiz aranılarak veya yorum yazılarak en çok sorulan sorulardan bir tanesi HTC Desire 830 ekranım kırıldı güvence kapsamı dahilinde değişim işlemi gerçekleştirilir mi sorusu olmaktadır. Öncelikle bilmenizi isteriz ki ekran kırılması, ön cam çatlaması, cihazın darbe alması sonucu hasar görmesi ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmiş olduğu için telefon üreticileri tarafınca garanti kapsamı haricinde bırakılmaktadır.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak gene belirtmek isteriz ki, aletinızı almış olduğunız sırada kaskosunu yaptırdı iseniz ne olursa olsun kasko firmanız ile mesajşime geçiniz. Kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yahut cep telefonu tamiri yapılmasını sağlayabilirsiniz.

HTC Desire 830 Cep Telefonu Tamiri

Servisimizde yalnız ekran değişimi değil bununla birlikte cep telefonu tamiri, bakımı, onarımı ve ücretsiz arıza tespiti hizmeti de verilmektedir. Yaşamış olduğunuz problemi derhal aşağıda bulunan yorum alanından veya teknik servisimizi arayarak belirtebilir çözüm yolları hakkında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimizin sizleri detaylı bir halde bilgilendirmelerini sağlayabilirsiniz.

Örnek olarak en çok yaşanılan ve kullanıcılar tarafından bizlere iletilen sorunlar derhal aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

HTC Desire 830 bataryası çabuk sonlanmış oluyor, telefonla mevzuşurken veya herhangi bir işlem yapılırken aygıt kapanıyor
HTC Desire 830 şarj almıyor (mesele şarj soketinin oksitlenmesinden yahut darbe alması sonucu zarar görmesinden meydana gelmektedir)
HTC Desire 830 ön/arka kamera çalışmıyor veya eskisi kadar kaliteli çekim yapmıyor
HTC Desire 830 kulaklık veya hoparlör çalışmıyor
HTC Desire 830 ekran değişimi, yukarıdaki sorunlar ve benzeri problemler hakkında istediğiniz suali sorabilir ve uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplanmasını sağlayabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz problemi çözmek dileğiyle.

HTC Desire 828 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

%100 orijinal parçaların garantisi 6 aylıktır. Cihaza uygulanan tüm işlemler kayıt altına alınır ve sistemimiz üzerinde arşivlenerek saklanır. Herhangi bir durumda bu kayıtlar üzerinden çözüme ulaşmak kolaylaşır. Ekran değişimi için HTC Desire 828 cihazınızı ücretsiz kargo ile firmamıza ulaştırabilirsiniz. Parça değişimleri, cihazınıza uyumlu şekilde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun hizmeti sunmak için çalışmaktayız. İstanbul dışında ikamet eden müşterilerimiz için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

Bu sayede bizlere cihazlarını ulaştırabilmektedirler. Sektörde 12 senedir edindiğimiz tecrübeler ile devam etmekteyiz. Garantili onarım ve değişim servislerimiz, Türkiye’nin birçok yerinden ilgiyle takip edilmektedir. Aletinızın bakım ve onarımı çok kısa bir vakit içinde gerçekleştirilir ve tarafınız ulaştırılır. Cihaza uygulanan işlemler fazlaca titiz bir işçilikle yapılır. Ekranı zarar gören, çatlayan yada kırılın HTC Desire 828 ekran değişimi için yalnız hasar gören parça değiştirilir. Topyekün ekran yerine hasarlı parça değişmiş olduğu için maliyet düşük olmaktadır.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın