HTC Desire 828 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

HTC Desire 828 Ekran Değişimi, HTC Desire 828 ekran değişiklik yapma fiyatı 310 TL. Ekranı değiştirirken, dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Onarım bir tek 1 saat içinde uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri tarafınca yürütülmektedir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2-sided ücretsiz nakliye hizmeti. Ekran değiştikten sonra, telefondaki bilgiler silinmeyecek ve ekran performansı ilk güne geri yüklenecektir.

Bundan sonrasında teknik servis güvence kartınız EkranCamDegisimi.com ile imzalanmış ve 6 ay süreyle damgalanmıştır.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

HTC Desire 828 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

HTC Desire 828 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

HTC Desire 828 aletinizin camı veya ekranı çeşitli sebeplerden dolayı zarar görmüş olduğunde yapmanız ihtiyaç duyulan cephastanesi.Org sitesi ile bizimle irtibata geçmektir. Böylece HTC Desire 828 ekran değişimi 310 TL’ye yaptırmanız mümkündür.Camı kırılan, ekranı bozulan HTC Desire 828 aletinızın ekranını orijinal seri numarası bulunan bir yedek parça ile kısa zaman içinde değiştirmekteyiz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek için önem taşır.

%100 orijinal parçaların garantisi 6 aylıktır. Cihaza uygulanan tüm işlemler kayıt altına alınır ve sistemimiz üzerinde arşivlenerek saklanır. Herhangi bir durumda bu kayıtlar üzerinden çözüme ulaşmak kolaylaşır. Ekran değişimi için HTC Desire 828 cihazınızı ücretsiz kargo ile firmamıza ulaştırabilirsiniz. Parça değişimleri, cihazınıza uyumlu şekilde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun hizmeti sunmak için çalışmaktayız. İstanbul dışında ikamet eden müşterilerimiz için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

Bu sayede bizlere cihazlarını ulaştırabilmektedirler. Sektörde 12 senedir edindiğimiz tecrübeler ile devam etmekteyiz. Garantili onarım ve değişim servislerimiz, Türkiye’nin birçok yerinden ilgiyle takip edilmektedir. Aletinızın bakım ve onarımı çok kısa bir vakit içinde gerçekleştirilir ve tarafınız ulaştırılır. Cihaza uygulanan işlemler fazlaca titiz bir işçilikle yapılır. Ekranı zarar gören, çatlayan yada kırılın HTC Desire 828 ekran değişimi için yalnız hasar gören parça değiştirilir. Topyekün ekran yerine hasarlı parça değişmiş olduğu için maliyet düşük olmaktadır.

HTC Desire 828 ekran değiştirme

HTC Desire 828 ekran değişiklik yapma fiyatı 6 aydır EkranCamDegisimi.com teknik servis garantisi 310 TL’dir. Ekran değiştirme aletinize özgü ekipman kullanarak 20 dakika içinde uzman ve deneyimli HTC teknisyenleri tarafından yapılır. Teknik servisimize gelemiyorsanız, 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmetimizden yararlanabilir ve 3 (üç) iş günü içinde değişiklik yapabilirsiniz.

  • Ekran değiştirme, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmış teknik servis odamızda yapılır.
  • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
    Bilgileriniz (kişiler, fotoğraflar, videolar, uygulamalar, Notlar vb.) değişimden sonra silinmeyecektir. Ekran bozulmadan önce tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Ekran kırılması ve ön cam çatlama problemini önlemek için 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak giyilecektir.
HTC Desire 828 ekran değiştirme sonrasında 6 ay EkranCamDegisimi.com imzalı ve damgalı telefon hizmeti güvence kartı ile size teslim edilecektir. Güvence kartınızın yardımıyla, garanti süresi boyunca kullanıcı ile ilgili herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın