HTC Desire 825 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

HTC Desire 825 Ekran Değişimi fiyatı 349 TL. Telefonunuzun ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, Dahili ekranda bir kırılma sonucu ekranda görüntü yoksa yada dokunmatik yüzey çalışmazsa, ekran değiştirilmelidir. Teknik servisimizde, ekran değişiklik yapma, deneyimli ve teknik olarak deneyimli HTC teknisyenlerimiz tarafınca 1 saat içinde gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2-sided ücretsiz nakliye hizmeti. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve harici panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Cihazınız 6 aylık EkranCanDegisimi.com imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilir, böylece ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik problemler ücretsiz olarak çözülür. Ekran değiştikten sonra, bilgileriniz silinmez ve telefon performansında bir değişim yoktur.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

HTC Desire 825 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

HTC Desire 825 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

HTC Desire 825 telefona uygulanması gereken yedek parça değişimi öncelikle müşterinin onayı ile planlanır. Değişiklik sırasında kullanılan parçanın 6 aylık güvence süresi bulunur. Uygun fiyata kaliteli bir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Bakım, onarım ve parça değişim hizmeti veren firmamız on iki senedir sizlere çözüm sağlamaktadır. Uzman ekibi ile tecrübelerimizin birleşimi satın alan memnuniyeti sağlamak için öne taşır. Değişim esnasında kullanılan parçalar tamamen orijinal parçalardır.

Şubemiz, İstanbul Pendik’te yer verilmiştir. Hasarlı aletinizi elden şubeye getirebileceğiniz gibi isterseniz ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmetiyle de gönderebilirsiniz. HTC Desire 825 ekran değişimi 349 TL’ye yapılmaktadır. Camı kırılan, çatlayan veya herhangi bir nedenle ziyan olan telefonunuzu şubemize ulaştırarak servislerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin çeşitli illerinde ücretsiz kargo ile cihazınızı ulaştırmanız mümkün.

HTC Desire 825 ekran değişimi için uygulanan değişimler ve meydana getirilen işlemler kayıt altına alınır. Aletin arıza tespiti yapılır ve uygulanması gereken işlemler müşteriye aktarılır. Müşterinin onaylama vermesi durumunda cihazın bakım, onarım, değişiklik hizmetleri yapılır. Telefonun problemi giderildikten sonrasında firmamız müşteri ile yeniden irtibat kurar. Cihaz hakkında data verildikten sonra müşteriye ulaşımı sağlanır.

Alan kişi dilerse cihazı şubeden alabilmektedir. Ek olarak ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır. Ekranı çatlayan, camı kırılan, görüntüsü giden ve dokunmatiği bozulan HTC Desire 825 aletinizin yalnız ziyan olan kısmı değiştirilir. Böylece maliyet de düşürülmüş olur. Kısa süre içerisinde parça değişimi yapılır.

HTC Desire 825 Ekran Değişiklik Yapma

HTC Desire 825 telefonları ile en yaygın sorunlardan biri ekran kırılması bulunduğunu. Doğal ki, yalnız ön cam çatlama, bir parçasının etkisi sebebiyle veya tüm dokunmatik alanı çalışmıyor, ekran kırık nedeniyle iç sorunları benzer biçimde görüntü karşılaştı. Bu sorunların çözümü ekranı değiştirmektir. Peki ekranı değiştirmeden önce dikkat etmek önemlidir?

  • Ürün %100 orijinal ve denetlenmesine izin verilir.
  • Uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından ekranın değiştirilmesi.
  • Teknik servis odası gerekli koşulları sağlar.
  • Değiştirildikten sonrasında güvence kartı ile beraber verilir

EkranCamDegisi.com, yukarıdaki 4 öğe mutlaka gözlemlenir. HTC Desire 825 ekran değiştirme aletinizi özgü ekipman kullanarak uzman ve deneyimli HTC teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Cihazınız 6 ay EkranCamDegisi.com teknik servis garantisi ile size teslim edilir.

HTC Desire 825 ekran değişiklik yapma yada başka bir onarım işlemi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, teknik Servisimizi veya yorum alanımızı sorabilir ve deneyimli ve deneyimli HTC teknisyenlerimiz tarafınca Cevaplanan tüm ayrıntılı soruları alabilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın