Güngören Cep Telefonu Tamiri

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Bakırköy Cep Telefonu Tamiri, firmamız ile siz müşterilerimize İstanbul’un Pendik semtinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizler firma olarak cep telefonu ile alakalı her türlü sıkıntınızı çözmek üzere çalışmalar yapmaktayız. Cep telefonu ile alakalı canımıza sıkan her türlü problem de Güngören cep telefonu tamiri firmamıza başvurabilirsiniz. Cep telefonları özellikle son yıllarda akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte yaşamın birer parçası haline gelmiştir. Çünkü hem günlük hayatta hem de iş hayatında cep telefonları olmazsa olmaz araçlar olmuşlardır. Bu nedenle cep telefonlarında meydana gelen sıkıntılar hem günlük hayatınızda hem de iş hayatımızda pek çok noktanın aksamasına beraberinde getirir. Bu sebepten ötürü kişiler cep telefonları bozulduğunda en kısa sürede tamir edilip işlerine kaldıkları yerden devam etmek isterler. Güngören cep telefonu tamiri firması olarak cep telefonu tahminlerinde oldukça hızlı davranıp kısa sürede cep telefonlarınızı tahmin etmekteyiz.

Cep telefonlarında başlıca yaşanan sorunlar nelerdir?

  • Cep telefonun mekanik aksamı ile sorunlar: Telefonun suya düşmesi, herhangi bir darbe alması ya da içinde biriken tozlardan ötürü cep telefonun mekanik aksamında bazı sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar cep telefonunun çalışmasını engelleyebilir. Güngören cep telefonu tamiri firmamızda her türlü mekanik sorun kısa sürede çözülmektedir.
  • Cep telefonu ekranının kırılması: Özellikle akıllı telefonlarda en sık karşılaşılan problemlerin başında gelmektedir. Telefonun düşmesi ya da dışarıdan aldığı darbeyle ön cam ekran ya da iç ekranda kırılmaya da çatlamalar olabilir. Bu problemler olduğunda telefonun ekran görüntüsü gitmekte ya da dokunmatik ekran çalışmamaktadır. Ekran kırılması gibi sorunlar da ekran değişimi ile bu problem ortadan kalkmaktadır.

Güngören cep telefonu tamiri firmamızda ekran değişimi nasıl olmaktadır?

Ekran değişimi özellikle akıllı telefonlarda sıklıkla yapılan işlemlerden bir tanesidir. Çünkü bu akıllı telefonlar dokunmatik ekrana sahip oldukları için herhangi bir darbe ya da düşme sonrasında kırılma ya da çatlama gibi problemler yaşamaları da çok fazla olmaktadır. Bu problemleri çözmek için Güngören cep telefonu tamiri firmamızda ekran değişiminizi gerçekleştirmekteyiz. Ekran değişimi sırasında kullanılan malzemeler orijinal malzeme olmaktadır. Ayrıca takılan bu orijinal malzemelerin Güngören cep telefonu tamiri firmamız tarafından imzalı ve kaşeli garanti belgeleri bulunmaktadır. Bu garanti belgelerinin altı ay geçerlilik süresi vardır. Altı ay içerisinde takılan parçadan meydana gelecek herhangi bir problem de bu garanti belgesi ile firmamıza müracaat edebilirsiniz. Garanti kapsamındaki ürünlerde tamir sırasında herhangi bir ücret talep edilmeden işleminiz gerçekleştirilir.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın