General Mobile Gm 8 Go Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

General Mobile Gm 8 Go Ekran Değişimi ekran değişiklik yapma fiyatı 349 TL. Ekran onarımı, deneyimli ve deneyimli Genel Mobil teknisyenlerimiz tarafınca, lüzumlu teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak 30 dakika içinde gerçekleştirilir. Bu ehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Bilgileriniz ekran değişiminden sonra silinmeyecektir. Telefon ekran performansı, şu demek oluyor ki dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlük hiçbir değişiklik yoktur.

General Mobile GM 8 Go ekranını değiştirirken, ön cam, dokunmatik ekran, dahili ekran ve harici panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Cihazınız 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartınızla size teslim edilecektir, böylece ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik ve donanım sorunları ücretsiz olarak çözülür.

General Mobile Gm 8 Go Ekran Kırılması

Genel Mobil GM 8 ekran, herhangi bir akıllı telefon benzer biçimde camdan yapılmıştır. Bu yüzden, alınan etkilerden sonrasında kırılabilir. Özellikle, üzerine baskı uygulanması, yere düşmesi, sert bir zeminde ekrana çarpması, pilin basıncı ekranda şişmesi ve aşırı ısınmadan sonrasında kullanmaya devam etmesi ekrana zarar verir.

Yukarıdaki sorunlar sebebiyle, ön cam çatlayabilir, dahili ekran kırılabilir, dokunmatik alanın kısmı yazdırılamayabilir, görüntü görünmeyebilir yada ekranda mürekkep sızıntıları (siyah, mor karışım) görünebilir. Tüm bu sorunların çözümü ekranı değiştirmektir.

General Mobile Gm 8 Go Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

General Mobile Gm 8 önce, sırasında ve ekran değişiklik yapma sonra, cihazınızın gelecekteki sağlığı için aşağıdaki noktalara dikkat etmek önemlidir.

 • Ustalaşmış bir genel mobil teknisyen tarafınca ekran onarımı,
 • Teknik servis ortamı, cihazınıza zarar vermemek için gerekli tüm koşulları karşılamalıdır,
 • Kullanılan ürün orijinal olmalıdır,
 • Bilgileriniz silinmemelidir (kullananların en dikkat),
 • Ekran değiştirildikten sonra cihazınızı denetlemenize izin verilmeli ve herhangi bir şüphenin iadesi hakkına sahip olmalısınız,
 • Telefonunuz ekran garanti kartı ile teslim edilmelidir.

Cep Hastanesi genel Mobil GM 8 ekran değişiklik yapma, DİKKAT iyi mi, sunulan ayrıcalıklar nelerdir ve fiyatlandırma ile birlikte ayrıntılı video aşağıda paylaşılır.

General Mobile Gm 8 Go Ekran Değişimi

General Mobile Gm 8 ekran değiştirme fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 349 TL’dir. Ekran onarımı, deneyimli ve deneyimli Genel Mobil teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı bir ortamda, ortalama 30 dakika içinde özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerçekleştirilir. Bu ehemmiyet bir tek 3 (üç) iş günü bizim 2  ücretsiz nakliye hizmeti yarar.

 • Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • Teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir ve statik elektrikten tamamen arındırılır. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.
 • Sigortalanırlar ve teknisyenlerimiz ek bir önlem olarak statik olmayan bileklikler giyerler.
 • Onarımdan sonra ekran kalitesi orijinal görünümüne geri rotatif.
 • Ekranın en ilginç dokunmatik hızı / hassasiyeti ve parlaklığı / çözünürlüğü değişmez.
 • Telefon biçimlendirilmemiş yada aygıt sıfırlanmamıştır. Bu, bilgilerinizi silmez. Doğrusu, ekran kırılmadan önce herhangi bir data mevcutsa, olduğu şeklinde kalır.
 • Ekran değişiminden sonra, telefonunuzu dilediğiniz kadar test etmenize izin verilir. Eğer ekran hakkında herhangi bir tereddüt veya sevmediğim var ise, bir geri ödeme almak hakkına sahiptir.

Daha sonrasında 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanır ve size teslim edilir. Garanti kartınızdan dolayı, kullanıcı hatasıyla ilgili tüm teknik ve donanım problemleri (sıvı temas, ekran kırılması, vb.)) garanti süresi süresince ücretsiz olarak çözülür.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın