General Mobile GM 6 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
12 ay önce yayınlandı

General Mobile GM 6 Ekran Değişimi fiyat 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garanti kapsamında 270 TL. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Onarımdan sonrasında, telefondaki bilgiler silinmez. Cihazınızın performansında mutlaka bir değişiklik yoktur, şu demek oluyor ki dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü. Ekran değiştirme süresi, teknik servisimiz söz konusu olduğunda 30 dakikadır ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Daha sonra Cep Hastanesi imza ve Damga ile teknik servis garanti kartınız 6 ay boyunca hazırlanmış olur. Güvence kartınızın süresi boyunca bile, en ufak bir sorun bile ücretsiz olarak çözülür.

General Mobile GM 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

General Mobile Gm 6 ekran değiştirme telefonunuzda özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli GM teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Teknik servis odamız periyodik olarak özel olarak sterilize edilmiştir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilmektedir.

 • Sizin yada alan kişi temsilcileri tarafınca teknik servis odasına kargo ile getirilen cihazınız tarafından hizmete kırık.
 • Teknisyenlerimiz önce ücretsiz arıza tespiti yaparlar ve daha sonra değişiklik aşamalarına geçerler.
 • İlk olarak, kırık ekran, telefonunuza özgü ekipman desteğiyle özel teknisyenin masasındaki cihazdan dikkatlice çıkarılır.
 • Telefonda biriken her türlü kir, toz ve diğer parçacıklar özel bir halde temizlenir.
 • Temizledikten sonrasında, orijinal GM 6 ekranı yüklenir.
 • Son olarak, teknisyenlerimiz test onaylama formunu kullanarak aletin tüm parçalarını kontrol eder.
 • Telefonunuz araştırma için beğeninize sunulmaktadır.

Kontrol aşamasından sonrasında, kırılmaz cam koruma hediyeniz onaylanır ve teknik servis garanti kartınız 6 ay boyunca imzalanır ve damgalanır. Teknik servisimizde, tek bir kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.

General Mobile GM 6 Ekran Değişimi

Genel Mobil GM6 ekran bir şok sonucu kırılırsa, ekran üzerinde baskı sebebiyle kırık, ekran sebebiyle iç ekran kırık / kırık görünmüyor, ekran kısmı yada tüm yazdırmaz dokunmatik alan yada deneyimli varsa ekran sararma ekran değişiklik yapma gereklidir.

 • Genel Mobil GM 6 ekranını değiştirirken, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır. Data, kişiler, fotoğraflar, videolar, uygulamalar, notlar ve öteki verileri ekran değişiklik aşamalarında silinmeyecek.
 • Ekranı değiştirirken, telefon performansında mutlaka bir değişiklik yoktur, kısaca parlaklık / çözünürlük ve dokunmatik hız / hassasiyet.
 • Ekran değişiminden sonra dilediğiniz kadar ekran değişiminden önce kullanılan ürünü inceleme ve test etme hakkına sahipsiniz.
 • Son olarak, 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanır ve size teslim edilir. Ekran ile ilgili tüm sorunlar kullanıcı hatası (ekran kırılması, sıvı temas, ekran etkisi) hariç ücretsiz olarak çözülür.

General Mobile GM 6 ekran değiştirme fiyatı, Cep Hastanesi tarafınca sağlanan 6 aylık teknik servis garantisi ile 270 TL’dir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın