General Mobile Gm 5 Plus Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
12 ay önce yayınlandı

General Mobile Gm 5 Plus Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay Cep Hastanesi Teknik servis garantisi ile 240 TL. Kırık ekran onarımı, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli GM teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir. Ekran, tam bir parçadan oluşan orijinal ürünle değiştirilir, kısaca dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panel. Mutlaka, bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansı değişmez. Ekran değiştirme süresi 30 dakikadır eğer teknik servisimize gelirseniz, nakliye sağlandığında 3 (üç) iş günü. İki taraflı Cep Hastanesi kargo harcamaları biz yapıyoruz.

En kısa sürede General Mobile Gm 5 Plus artı ekran değiştirme gerçekleştirilir şeklinde, aletiniz tüm teknisyen testleri geçecektir. Daha sonra inceleme için size sunulmaktadır. Telefonunuzu istediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İnceleme aşamasında herhangi bir tereddüt yada hoşlanmama durumunda, geri ödeme yapılacaktır. 6 ay sonrasında Cep Hastanesi imzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanmış olur. Garanti kartınız sayesinde, ekranınızla ilgili en minik bir mesele bile anında çözülür.

Genel Mobil GM 5 Plus artı ekran kırık, ön cam kırık bulunduğunu, iç ekran kırık olduğunu, dokunmatik çalışmıyor, ekran ekran değil, siyah / mor lekeleri ekranda oluştu eğer ekran değiştirilmesi gerekiyor. Ekran onarımında aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

 • Orijinal Ürün ekran değişiklik yapma için kullanılmalıdır,
 • Teknik servis odası, cihazın hasar görmesini önlemek için gerekli tüm koşulları karşılamalıdır,
 • Telefon bilgileriniz silinmemelidir,
 • Telefon ekranı performansında değişiklik yok,
 • Telefonunuza bir ekran garanti kartı verilmelidir.
 • Şimdi, isterseniz, Genel Mobil GM5 Plus ekran değişikliğinin Cep Hastanesi nasıl yapıldığını, neyin dikkat edildiğini, sunulan ayrıcalıkların neler bulunduğunu detaylı olarak paylaşalım.

General Mobile Gm 5 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

General Mobile Gm 5 Plus ekran değiştirme, gm’niz tarafından üretilen Orijinal Ürün ve uygulaman ekipmanı kullanılarak 30 dakika içinde gerçekleştirilir. Ekran değiştirme süresi sadece 3 (üç) iş günü ücretsiz nakliye hizmeti kullanırken.

 • Ekran, dahili ekran, ön cam, Dokunmatik panel ve harici bir panelden oluşan orijinal bir tek parça ürün ile değiştirilir.
 • Telefon ekran performansı, yani dokunmatik hız hassasiyeti ve ekran parlaklığı / çözünürlük aslabir değişiklik yoktur.
 • Orijinal Ürün kullanıldığından, telefonunuz Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekranı garanti kartı ile 6 ay süresince size teslim edilecektir.
 • Ekran kalitesi, telefonun ilk alındığı zamanki şeklinde aynı duruma geri döner.
 • Kırılmaz cam koruyucu, telefonun ekranına hediye olarak bağlanır.

General Mobile Gm 5 Plus Ekran Değişimi fiyatı 240 TL. Ekran onarımının yapıldığı teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen arındırılmış olacak şekilde tasarlanmıştır. Sigortası var. Bu, teknik servis odasına girer girmez cihazınızın sigortalı olacağı anlamına gelir. Anlık akımı önlemek için, teknisyenler ek bir önlem olarak statik olmayan bilek kayışları giyerler.

General Mobile Gm 5 Plus Ekranım Kırıldı Garanti Kapsamına Girecek Mi

Ekran sık sık benim telefonun ekran kırık / kırık olup olmadığını görmek için GM 5 artı cep telefonu kullanıcıları tarafınca istenir. Ekran kırılmalarından, ön cam çatlamasından, sıvı temasından ve telefon üreticilerinin etkisinden meydana gelen tüm hasarlar, kullanıcı hataları olarak kabul edildiğinden tamamen güvence kapsamı dışındadır. Bununla birlikte, sigortayı aldığınız gün telefonunuz varsa ve sigorta sözleşmesi de sigorta ekranının kırılmasına dahil edilirse, şirketinizle iletişimi geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ekranınızı ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın