General Mobile Discovery Elite Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

General Mobile Discovery Elite Ekran Değişimi, Kırık yada kırık General Mobile Discovery Elite ekran değiştirme fiyatı EkranCamDegisimi.com garantisi ile bir tek 250 TL’dir. %100 orijinal ekran değiştirme, özel eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Kırık ekran, değiştirildikten sonra 6 ay boyunca firmamız tarafından garanti edilir.

General Mobile (GM) discovery elite, cep telefonlarının sahiplerinin karşılaştığı, ekran çatlaması veya kırılması problemlerinden biridir. Bu tür durumlar sebebiyle cihazlarını kullanamayanlar, internet üzerinden ekran değişikliği yapmak için Teknik Hizmetler arayabilir. Kullandığınız aygıt çok hassastır. Bundan dolayı, özel eğitimli teknisyenler tarafından değişiklik yapmak mutlaka gereklidir.

EkranCamDegisimi.com 12 yıllık tecrübe ve profesyonel General Mobil teknik servis teknisyenleri ile ekranınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Alt endüstri ve Çin malları gibi ürünler kullanılmaz. Yüklü ekran %100 orijinaldir. Garanti süresinden bir ekranın orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. EkranCamDegisimi.com ile değiştirilen her ekran 6 ay garantilidir.

ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

General Mobile Discovery Elite değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

General Mobile Discovery Elite Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman GM teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, General Mobile Discovery Elite ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. General Mobile Discovery Elite ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • General Mobile Discovery Elite ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • General Mobile Discovery Elite ön camını onarım ederken, nitelikli GM teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • General Mobile Discovery Elite cam değişiklik yapma için bir GM ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • General Mobile Discovery Elite ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler General Mobile Discovery Elite ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

General Mobile Discovery Elite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

General Mobile Discovery Elite Ekran Değişimi yapma yalnız 1 saat içinde yapılır. Bu cihaz için özel olarak üretilen ve yurtdışından getirilen alet ve mekanizmalar kullanılmaktadır. Teknik servisimizde ekranı değiştirirken, anında izleyebilir veya kargo ile il dışından gönderilen ürünlerinizin video kayıtlarını seyredebilirsiniz. Ekran değişiklik yapma General Mobile teknisyeni tarafından yapılır ve ilk gün kadar sorunsuz size sunulmaktadır.

Sadece Ekran Değiştirme Değil?

EkranCamDegisimi.com sadece General Mobile Discovery Elite ekranının yerini almaz. Ekran sonları veya çatlaklar yanı sıra aşağıdaki benzer biçimde karşılaşabileceğiniz sorunlar;

  • Ekranda bir şarj problemi varsa,
  • Yan tuşa basmazsa,
  • Pil hızla veya hatta şişer biterse
  • Ekranda istenmeyen pixel kusurları ve renk değişimleri vb.

Cep telefonunuzda uzman teknisyenler ve 6 aylık güvence ile özel ekipmanlarla karşılaştığınız tüm bu sorunlar size sunulmaktadır.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın