General Mobile Discovery Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

General Mobile Discovery Ekran Değişimi fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com ile güvence 179 TL’dir. Ekran onarımı uzman General Mobile teknisyenlerimiz tarafınca 30 dakika içinde gerçekleştirilir. Kullanılan ürünler (ekranlar) tam tek parça, yani dokunmatik + ön cam + iç ekran + yan çerçeve doğar.

% 100 orijinal ve seri numarası ekranlarını kullanarak onarım ettikten sonra, bilgileriniz asla silinmeyecektir. Telefonunuzun performansı kısaca dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı değişmez.

ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

General Mobile Discovery değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

General Mobile Discovery Ekran Değişimi

Bir ağ operatörünün de ötesine geçen General Mobile cep telefonu modelleri ile hesaplı bir çözüm geliştirmiştir. Herhangi bir nedenle düşürülen veya sıvıyla temas eden bütün telefonlarda ekran arızaları muhtemeldir. Düşme ve çarpmanın yanı sıra mürekkeplenme, piksel kaybı durumları ve ekranda bazı çizgilerin oluşması da General Mobile Discovery Ekran Değişimi hizmetini gerekli kılan bir durumdur. Ekran arızalarında çoğu zaman ön cam, iç ekranla birlikte dış panel ile dokunmatik yüzey hasar görmektedir. Meydana getirilen ön incelemede değişmesi gereken ekran parçaları tespit edilerek müşteri ile paylaşılır.

Peşinden değişim süreci adım atar. Orijinal parçalarla yapılan değişiklik sonrası testler yapılarak aletin dokunmatik konforu ve ekran parlaklığı gibi bazı kalite göstergeleri test edilir. Kullanıcının da testinden geçen aygıt güvence belgesiyle beraber müşteriye verilir.

Steril bir ortamda hizmet veren teknik servisimiz General Mobile Discovery Ekran Değişimi haricinde ana kart arızasının giderilmesi, soket etamiri ve yazılım güncellemeleri şeklinde mevzularda da deneyim ve kabiliyet sahibidir. 179 TL’lik teknik servis ücreti karşılığında General Mobile Discovery Ekran Değişimi meydana getiren teknik servisimiz, bu hizmeti verirken kullandığı ortam statik elektrikten arındırılmış bir ortamdır. Steril olması ile beraber, ekran değişimi esnasında ekrana toz kaçması ve öteki risklerin önüne geçilmiş olur.

General Mobile Discovery Ekran Değişimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

General Mobile Discovery Ekran Değişimi sırasında ve sonrasında, daha önce bilincinde olmanız ihtiyaç duyulan şeyler vardır. Uzman General Mobile teknisyenlerimiz tarafınca yazılan aşağıdaki öğeleri dikkatlice okursanız, ekran değiştirildikten sonra cihazınızla herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızdan kararlı olabilirsiniz.

  • Kullanılacak ekran General Mobile Discovery ekran değişiklik yapma önce incelenmelidir. Orijinal ve seri numarası olduğuna karar verilmelidir.
  • Genel Mobil bulgu ekranı ile değiştirilecek ürün tam tek parça, kısaca ön cam + dokunmatik ekran + iç ekran + yan çerçeveden oluşmalıdır. Bir tek ön camı değiştirmemelisiniz, çünkü bu aletinizde geri döndürülemez hasara neden olacaktır.
  • Ekran değiştirildikten sonrasında, beğeninize sunulabilmeli ve 6 ay süresince teknik servis tarafından güvence edilmelidir. İncelemeden sonrasında herhangi bir hoşnutsuzluk durumunda paranız iade edilmelidir.
  • General Mobile Discovery ekranı değiştirildikten sonra, telefonunuzun performansında herhangi bir değişiklik olmamalıdır. Özellikle dokunmatik hız, ekran parlaklığı ve dokunmatik duyarlılık incelenmelidir.

EkranCamDegisimi.com kullanılan ekranlar %100 orijinal, seri numaralandırılmış ve tek parçadır. Ekran değiştirildikten sonra 6 ay teknik servis garantisi verilir. Cihazınızın performansında mutlaka bir değişim yoktur ve istediğiniz kadar inceleme hakkına sahipsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

Ekran Cam Değişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın