General Mobile Air Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

General Mobile Air Ekran Değişimi Orijinal Mobil keşif hava orijinal ekran değiştirme için kullanılabilir. Uzman GM teknisyenlerimiz tarafından ekran onarımı için %100 orijinal ve seri numaralı ekranlar kullanılır. Aletinizin ekranının değiştirilmesinden sonrasında 6 ay teknik servis güvence edilir.

Teknik servisimizde herhangi bir alt endüstri ürünü kullanmıyoruz. Ekranlarımız tam tek parça dokunmatik, ön cam ve dahili ekrandan kaynaklanır. Aletinizin performansında herhangi bir değişim yoktur. Eğer herhangi bir sevmediğim yaşarsanız para iade edilecektir.

General Mobile Discovery Air ekran değişiklik yapma ücreti, Cep Hastanesi tarafından sağlanan 6 aylık teknik servis garantisi ile 399 TL’dir. Teknik servisimizde kullanılan ekranlar %100 orijinal, seri numarası ve tek parçadan oluşmaktadır. Başka bir deyişle, sadece ön cam yada alt sanayi mutlaka kullanılmaz ve böylece cihazınız hasar görmez. Ürünlerimiz orijinal ve tek parça iç ekran, dokunmatik ve cam.

General Mobile Discovery Air screen replacement, özel ekipman kullanılarak özel GM teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir. 14 senelik edinim ve bilgi yardımıyla, profesyonel bir ekran değişiminden sonrasında telefonunuzun performansı değişmez. Ekran parlaklığında, dokunmatik hızda ve hassasiyette kesinlikle bir değişiklik yoktur. Ekran değiştikten sonrasında, cihazınız araştırma için size sunulmaktadır. Paranız herhangi bir incelemeden sonrasında direkt iade edilecektir.

General Mobile Air Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

General Mobile Discovery Air ekran değişiklik yapma işleminden önce ve sonra, uzman GM teknisyenlerimiz tarafından yazılan talimatları izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Cihazınıza zarar vermemek ve geri dönüşü olmayan hasarlardan kaçınmak için aşağıdaki öğeleri dikkatli bir şekilde okumanızı öneririz.

  • General Mobile Discovery Air ekran değiştirme orijinal ve seri ekranlar kullanılarak yapılmalıdır ve 6 aylık teknik servis garantisi sağlanmalıdır.
  • Ekran değiştirme için tercih edilen ürünler (orijinal) tam tek parça, doğrusu dokunmatik, iç ekran ve ön cam tek parça olmalıdır. Orijinal olmayan, Çin’de yapılan ve bir tek ön camlardan yapılmış ekranlar kullanılarak değiştirilmesine izin verilmemelidir.
  • Genel Mobil keşif hava ekran değiştirme sonra, telefonunuzun performansında bir değişiklik olmamalıdır. Ekran değiştirildikten sonra dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığına özellikle dikkat edilmelidir.

General Mobile Air Ekran Değişimi, Ekranı değiştirdikten sonrasında, telefonunuz inceleme için size sunulabilmelidir. İncelemenizden sonrasında, paranız herhangi bir hoşnutsuzluk durumunda herhangi bir sorgu olmadan iade edilmelidir.
General Mobile keşif hava ekran değişiklik yapma kesinlikle uzman GM teknisyenleri Teknik servisimiz yukarıda belirtilen kriterlere uyarak ekran değişiklik yapma için %100 orijinal ve seri numarası ekranları sağlar.

Aletinizin ekranı 20 dakika içinde özel ekipman kullanarak özel GM teknisyenleri tarafınca değiştirilir. Ekran değiştirildikten sonra 6 ay garanti. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve ne olursa olsun bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında herhangi bir değişiklik yoktur.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın