General Mobile 2 Mini Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

General Mobile 2 Mini Ekran Değişimi yapma fiyatı, teknik servisimiz tarafınca sağlanan 6 ay güvence ile 249 TL’dir. Ekran değişiklik yapma süresi sadece 30 dakikadır. Cep Hastanesi gelemiyorsanız, 3 (üç) iş günü içinde ekran değişimleri yapmak için 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Değişiklik işlemleri esnasında bilgileriniz silinmeyecek ve telefonun ekran kalitesi orijinal durumuna geri dönecektir.

General Mobile Discovery 2 mini ekranını değiştirdikten sonrasında, kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılacak ve 6 aylık Cep Hastanesi imzası ve damgası ile teknik servis güvence kartınız hazırlanacaktır. 6 aylık dönemde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

General Mobile 2 Mini Ekran Değişimi Hangi Durumda Yapılır

General Mobile Discovery 2 mini ekran, sert bir yüzeye, aşırı pil şişmesine, telefonun aşırı ısınmasına yada zemine düşmesine yada bir tek ön cama çarpmasına niçin olur. Bununla birlikte, dokunmatik alanın bir kısmı veya tamamı çalışamaz hale gelebilir. Mürekkep sıçraması, dahili ekran kırılması nedeniyle ekranda yatay / dikey beyazımsı ve renkli çizgiler görünebilir yada ekran tamamen görüntülenmeyebilir.

Yukarıdaki sorunlardan herhangi biriyle karşılaştıysanız, ekran değiştirme gereklidir. Teknik servisimizde, General Mobile Discovery 2 Mini ekran değişimi tüm detaylarla açıklanmaktadır.

General Mobile Discovery Mini 2 ekran değişiklik yapma yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 saat sürebilir.

 • Aletiniz ekran değiştirme tamamlandıktan sonrasında gün içinde sevk edilecektir.
 • Genel bir mobil keşif Mini 2 ekran değiştirme onarım hizmeti olarak, aletinız uzman teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak servis edilir.
 • Bizler ücreti hakkında size bilgi verecektir.
 • İstanbul haricinde iseniz, kargo ile göndermek ve hızlı bir halde tüm onarım işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
 • Tüm nakliye ücretleri cep Pazarı tarafınca kaplıdır
 • İsterseniz, şubemize gelebilir ve cihazınızı kontrol ederken cihazınızın onarımını izleyebilir ve teslim alabilirsiniz.
 • Burada satın alan önerileri ve yorumlar (VİDEO) kontrol edebilirsiniz.
 • İsterseniz, YouTube kanalımızdan aksesuar incelemeleri ve ekran değişiklik yapma şeklinde teknik servis onarım videolarını denetim edebilirsiniz.

General Mobile 2 Mini Ekran Değişimi

General Mobile Discovery 2 Mini, telefonunuz için özel olarak üretilen ekipmanı kullanarak ekran değişiklik yapma alanında son derece profesyonel GM teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

 • Ekran değişmeden önce telefon biçimlendirilmemiştir. Bu yüzden, bilgileriniz silinmeyecektir.
 • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • Ekran onarım sonra, dilediğiniz kadar telefonunuzu incelemek ve herhangi bir tereddüt iade etme hakkına haizdir.
 • General Mobile Discovery 2 mini ekran değişiklik yapma işleminden sonra, 6 aylık Cep Hastanesi imzası ve damgası ile teknik servis garanti kartınız hazırlanmış olur ve size teslim edilir.
 • Güvence süresi boyunca, ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değiştirmenin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla beraber, 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetim edilen teknik servis odamız özel olarak sigortalıdır. Bu, aletinizin hizmetimize girdiği andan itibaren sigortalı olacağı anlamına gelir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın