General Mobile 2 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

General Mobile 2 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay Cep Hastanesi Teknik servis garantisi ile 349 TL. Ekran değişiklik yapma, GM uzman teknisyenlerinin kurulumunu ihtiva eder. Kırık olan telefonunuzun ekranı, dokunmaz yada çalışmaz, %100 orijinal ve seri numarası tam ekran (dokunmatik + iç ekran + ön cam + dış açık oturum) ile değiştirilir.

General Mobile Discovery 2 ekran değişiklik yapma işleminden sonra, aletinizin tüm testleri teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir ve araştırma için size sunulur. Bu aşamada herhangi bir ihtilaf olması durumunda, ücretiniz iade edilecektir. Normal olarak, bilgileriniz silinmeyecek, telefonunuzun performansında değişim olmayacak.

Cep Hastanesi General Mobile Discovery 2 ekranı, İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan teknik serviste tamamen sterilize edilen teknik servis odasında uzman GM teknisyenleri ile değiştirilir. 14 yıllık tecrübe ve uzman GM teknisyenleri ile kırık yada kırık vizyonunuz orijinal durumuna geri dönecektir. Türkiye’nin 81 iline kurumsal Yurtiçi taşıma ile yapılan anlaşmalar yardımıyla ikili ücretsiz ve güvenli kargo hizmeti veriyoruz. İstanbul’da yaşıyorsanız, aşağıdaki Adres bilgilerimizle doğrudan teknik servisimize gelebilir ve İstanbul haricinde yaşıyorsanız, kargo gönderme sayfamıza girerek cihazınızı bize gönderebilir ve ekran değişikliği yapabilirsiniz.

General Mobile 2 Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

General Mobile 2 Ekran Değişimi yapma işleminden önce ve sonra aşağıdaki öğelere dikkat ederseniz, telefonunuzun sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Uzman GM teknisyenlerimiz ile yapılan görüşmelerden sonra aşağıdaki öneriler yazılmıştır.

  • General Mobile Discovery 2 ekranını değiştirirken, %100 orijinal, seri numarası ve faturalı ürünler kullanılmalıdır. Ekranı değiştirdikten sonrasında, dilediğiniz kadar çok defa gözden geçirmenize izin verilmelidir.
  • General Mobile Discovey 2 ekran değişiklik yapma için kullanılan ürün tam bir tek parça panele haiz olmalıdır. şu demek oluyor ki, ön cam + iç ekran + dokunmatik ekran + panelden oluşmalıdır. Mutlaka, bir tek ön cam değiştirme, alt sanayi ve Çin ürünlerine izin verilmemelidir.
  • General Mobile Discovery 2 ekran değiştirme işleminden sonra, telefonunuzda bulunan herhangi bir bilgi ekran bozulmadan önce silinmemeli ve silinmeyeceğinden emin olmalısınız. çoğu zaman telefondaki bilgiler sizin için aletinizden daha kıymetli olabilir.
  • General Mobile Discovery 2 ekran değiştirme tamamen elektrikli ve tamamen sterilize teknik servis odasında özel ekipman kullanılarak GM teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır.

General Mobile 2 Ekran Değişimi sonra telefonunuzun performansında herhangi bir değişiklik olmamalıdır. Özellikle, denetlemenize izin verilmeli, ekran parlaklığını, dokunma hızını ve dokunma hassasiyetini kontrol ettiğinizde azalma yerine bir artış yaşamalısınız.

General Mobile 2 Tamiri

Cep Hastanesi Sadece ekran değiştirme şirket içinde GM teknisyenleri tarafından yürütülmektedir. Hem de, telefonunuzda haiz olacağınız tüm problemler çözülür. Telefonunuzun tüm bakım, onarım, aksesuar ve onarım hizmetleri beraber sunulmaktadır. Teknik servisimiz ücretsiz arıza teşhis servisine sahiptir. Sorunun nedenini ve onarım maliyetinin ne kadar olduğunu bilmiyorsanız, teknisyenlerimizin size ücretsiz olarak denetim etmesini ve bildirmesini sağlayabilirsiniz.

Şarj soketinin arızası, mikrofon girişi arızaları, kulaklıklara ses yok, öteki tarafa ses yok, pil hızlı bir şekilde tükeniyor, arka kapak değişimi ve yaşayacağınız öteki tüm problemler nitelikli GM teknisyenlerimiz tarafından onarılıyor.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın