Asus Zenfone 2 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Asus Zenfone 2 Ekran Değişimi fiyatı 260 TL. Ekran onarımları deneyimli ve deneyimli ASUS teknisyenlerimiz tarafınca ortalama 1 saat içinde yapılmaktadır. Bu 3 (üç) iş günü bizim 2-sided ücretsiz nakliye hizmeti yarar. Tam bir iç ekran, ön cam ve dokunmatik alandan oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz asla silinmeyecek. Telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur, doğrusu dokunmatik hız-duyarlılık ve ekran parlaklığı-çözünürlük.

Sonra Asus Zenfone 2 ekran değişiklik yapma unuz, telefonunuz için bir EkranCamDegisimi.com onaylı ekran güvence kartı ile teslim edilir 6 ay. Bu sayede ASUS teknisyenlerimiz tarafınca güvence süresi içinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür. Telefonunuz, ekranın yeniden kırılmasını önlemek için kırılmaz bir cam koruyucu ile donatılmıştır.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla Zenfone 2 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Asus Zenfone 2 Ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Asus Zenfone 2 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgi ;

Asus Zenfone 2 ekran değişimi için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek probleminizi giderebilirsiniz. %100 orijinal parça kullanarak tamiratı yapılan telefonunuz, ücretsiz kargo hizmetiyle tarafınıza ulaştırılır. Alan kişi memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, başarımızın en büyük sebeplerinden biridir. Yıllar boyu edindiğimiz tecrübeleri siz değerli müşterilerimizle paylaşarak kaliteli hizmeti sunmak görevimizdir.

Ekranı kırılan telefonunuzun tamiri sırasında uygulanan işlemler ve değişen parçalar arşivimizde kayıt altına alınmaktadır. 6 aylık garanti belgesi sunan hizmetlerimiz tamamen alan kişi memnuniyeti odaklı işler. Meydana getirilen onarım işlemleri ve parça değişimleri KDV katkısı ile faturalandırılır.

Asus Zenfone 2 ekran 260 TL’dir. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan firmamıza ulaşmanızdır. İstanbul’da oturan kişiler firmamızı bizzat yerinde ziyaret edebilirler. İstanbul haricinde bir şehirde ikamet eden kişilerin ise Asus Zenfone 2 ekran değişimi için telefonlarını anlaşmalı yurtiçi kargo ile göndermeleri yeterli olacaktır. Ücretsiz Yurtiçi Kargo ile ulaştırma hizmeti sunan firmamız, en kısa sürede telefonunuzun tamirini yaparak sizlere ulaşmasını sağlar.

Fiyat/performans oranını göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz firmamız, piyasadaki en kaliteli hizmeti sunan uygun firmaların önderlik yapar. Bu süre içinde telefonunuza biran önce ulaşabilmeniz için çok hızlı bir onarım ve teslimat süreci yaşanır. Böylece olası mağduriyetin önüne geçbilimselş olur. Yapmanız gereken tek şey, ekranı kırılmış olan Asus Zenfone 2 telefonunuzu ücretsiz kargo ile tarafımıza ulaştırmaktır. Kısa süre içinde hasarı giderilen telefon onarım faturası ile beraber size gönderilir.

Asus Zenfone 2 ekranı nasıl onarılır ?

Asus Zenfone 2, ekran değiştirme alanında profesyonel ASUS teknisyenlerimiz tarafınca, ekran değiştirme için gerekli tüm teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda özel üretim teknisyeni ekipmanı ve Orijinal Ürün kullanılarak yapılır. Teknik Servisimizi ziyaret ederseniz ekran onarımı (değiştirme) süresi 1 saat. Hizmetimize gelemiyorsanız, 3 (üç) iş günü içinde ekran değişiklikleri yapmak için 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullanabilirsiniz.

  • Asus Zenfone 2 ekran değiştirme ” den sonra, cihazdaki bilgiler silinmez. Telefon sıfırlanmadı. Tüm dosyalar bozulmadan kalır.
  • Telefonunuzun ekran performansında (dokunmatik hız hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğü) herhangi bir değişiklik yoktur.
  • Telefon görüntü kalitesi, aşağıdaki videoda göreceğiniz şeklinde ilk gün görünümüne geri döner.
  • Ekran kırılması, ön cam çatlaması yada dahili ekran kırılması gibi sorunları önlemek için ekrana ücretsiz olarak temperli kırılmaz bir cam koruyucu takılır.
  • Değişiklikten sonra, ekranı istediğiniz kadar kontrol etme hakkına sahipsiniz ve imtihan sırasında herhangi bir tereddütünüz var ise, geri ödeme hakkına sahipsiniz.
  • Telefonunuz 6 ay EkranCamDegisimi.com onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran güvence kartı ile size teslim edilecektir.

Garanti süresi boyunca, kullanıcı hatası dışındaki ekranla ilgili teknik problemler (ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı temas, ekran hasarı vb.)) ASUS teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın